"Akademia ozdabiania. Zrób to sam" - recenzja"Akademia ozdabiania" to najnowsza pozycja z serii Zrób to sam, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Martel. Książeczka idealna dla dzieci, które zaczynają swoją edukację szkolną.

W książce znajdziemy pomysły na komódkę na drobiazgi, organizer na biurko, pojemnik na kredki, stojak z dinozaurem, tablicę magnetyczną, czy brelok do piórnika. To też mnóstwo pomysłów na wykonanie ozdób i przedmiotów, które można praktycznie wykorzystać. Dziecko będzie mogło ozdobić swoje przybory szkolne, które będą kolorowe i będą zachęcały do korzystania z nich. Dzięki tym pomysłom, dziecko może zorganizować sobie swoje miejsce pracy (biurko). 

Wszystkie pomysły są proste, dzieci powinny sobie spokojnie z nimi poradzić. Jest też kilka w których będzie musiał pomóc rodzic, co jest doskonałą okazją do spędzenia czasu z dzieckiem. Wszystkie pomysły są kolorowe, każdy pomysł opatrzony został pięknym zdjęciem i opisem krok po kroku jak wykonać dany przedmiot. Oczywiście wszystko przedstawione jest również na fotografiach. Taka książka to świetny prezent dla dziecka i zachęta do rozwijania swoich umiejętności twórczych :-)


Tytuł: "Akademia ozdabiania. Zrób to sam"
Okładka: miękka 
Stron: 108
Cena okładkowa: 29,99 zł
Wydawnictwo: Martel
3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger