Świąteczne figurki od Vobro

 


Świąteczne figurki od Vobro pokazywałam Wam już w tamtym roku. Do tej pory były one sprzedawane w sekcjach luzowych na wagę, a w tym roku mamy do wyboru jeszcze dwie formy zakupu, czyli kartonowy trapezik i  plastikowa tuba.


Plastikowa tuba to aż 500g tych pysznych i uroczych pralinek w trzech smakach: praliny z czekolady i czekolady białej z kremem kakaowym i żelem o smaku śmietankowym, praliny z czekolady i czekolady białej z kremem mlecznym i nadzieniem ananasowym, oraz praliny z czekolady i czekolady białej z kremem o smaku orzechowym. 


Kartonowy trapezik to 220g pralinek. Tak samo w trzech smakach. Każda pralinka  zapakowana jest w osobną zawijkę, co pozwala na zabranie jej ze sobą do pracy, szkoły itd. Ja bardzo lubię pralinkę zamoczyć sobie w kawie. Smakują wtedy jeszcze lepiej :-)


Oczywiście nie powiem Wam, który smak jest najlepszy, bo pyszne są wszystkie. Każdy z domowników ma swojego faworyta, którego zjada jako pierwszego, ale jak zapytałam który jest najlepszy, to usłyszałam, że wszystkie :-) wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z marką Vobro.pl

3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger