Nauka online języków francuskiego i hiszpańskiego: Odkryj nowe możliwości dzięki elastycznemu podejściu

 


#artykuł sponsorowany

Nie musisz chodzić do szkoły językowej stacjonarnie, by efektywnie uczyć się francuskiego i hiszpańskiego. Możesz skorzystać z oferty kursów online i w ten sposób szlifować języki czy uczyć się ich od podstaw. Elastyczność w kwestii godzin zajęć czy ich częstotliwości zapewnia komfortowe warunki dla wszystkich kursantów. Dostosowanie do potrzeb kursantów dotyczy też wyboru zajęć indywidualnych lub w grupie.

Postaw na naukę online o dogodnej porze w wybranym dniu

Wybierając ofertę szkoły językowej dostępną na stronie: https://salut-hola.com, możesz liczyć na elastyczne podejście do każdego kursanta. Wybierasz dogodny dla Ciebie dzień i godzinę, kiedy będziesz odbywać zajęcia. Jeśli w danym dniu nie możesz uczestniczyć w zajęciach swojej grupy, to możesz poprosić o przesłanie materiałów, ale i możliwość dołączenia do innej grupy na tym samym poziomie w innym dogodnym terminie. Możesz uczyć się w przerwie w pracy, przed pracą, po pracy, w ramach godzin, w których zajęcia prowadzą profesjonalni lektorzy i native speakerzy. Nikt i nic nie ogranicza Cię w przyswajaniu nowych zwrotów, słów, czy gramatyki języka francuskiego i hiszpańskiego. Jeżeli zdarzy się tak, że będziesz wyprzedzać swoją grupę bądź od niej odstawać, to zawsze możesz wybrać albo grupę o poziom wyżej albo zdecydować się na zajęcia indywidualne, by nadrobić braki. W przypadku nauki hiszpańskiego czy francuskiego online zawsze znajdzie się jakieś wyjście.

Wybierz zajęcia indywidualne lub w grupie albo łącz obie formy

Jeżeli preferujesz naukę w pojedynkę, bo tak łatwiej Ci się skupić na tym, co mówi do Ciebie osoba prowadząca kurs, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać kurs indywidualny online. Oczywiście kurs w małej grupie ma swoje zalety. Nie tylko poznajesz nowe osoby, ale również możesz z nimi rozmawiać w języku hiszpańskim czy francuskim nie tylko podczas zajęć, ale i poza nimi. Możesz umawiać się na spotkania na video chatcie, by szlifować umiejętności konwersacyjne.

Elastyczność w kwestii nauki z podręczników

Wybierając szkołę językową Salut Hola, możesz liczyć na elastyczność nie tylko jeśli chodzi o plan zajęć czy ich formę, ale również używane narzędzia podczas nauki języka francuskiego czy hiszpańskiego. Jest ona daleka od korzystania jedynie z podręczników. Dzięki temu, że pracownicy korzystają z autorskich metod założycielki, kursanci mogą uczyć się podczas zajęć także poprzez gry i zabawy językowe.

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger