Nowości, słodkości marki Vobro

 


Dzień dobry :-) Dziś przychodzę do Was z kolejnymi słodkimi nowościami od Vobro. Tym razem są to galaretki Jelly Dot tym razem w czekoladzie i wszystkim już dobrze znane praliny Love & Cherry. Wszystkie te smakołyki możecie znaleźć już na sklepowych półkach, a poniżej moja krótka opinia na ich temat :-)

Galaretki Jelly Dot

Zacznę może od szaty graficznej galaretek, która jest bardzo fajna, przyciąga wzrok i po prostu wygląda bardzo atrakcyjnie. Podoba mi się połączenie kolorystyczne opakowania z kolorowym środkiem, który nawiązuje do smaku galaretki. Jak widać każda zapakowana jest w osobny papierek. W środku znajdziemy galaretkę oblaną czekoladą. Mamy do wyboru trzy smaki: wiśnia, pomarańcza i limonka. Jeśli lubicie galaretki i czekoladę, to tutaj macie dwa w jednym. Nam takie połączenie bardzo przypadło do gustu, a galaretki w połączeniu z czekoladą smakują rewelacyjnie. Muszę też wspomnieć o tym, że nie zawierają one barwników.


Love & Cherry

Praliny w kształcie serduszka, które pod otoczką z czekolady zawierają wiśnię z alkoholem już kiedyś Wam opisywałam. Tym razem praliny te możemy kupić luzem, co jest bardzo fajne, bo kupujemy tyle ile nam potrzeba. Jeśli chodzi o smak, to pomimo zawartości alkoholu jest on bardzo delikatny. Mnie osobiście bardzo one smakują. Bardziej niż alkohol wyczuwalna jest tutaj wiśnia i czekolada, co mnie bardzo odpowiada. 
5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger