"Miś pracuś. Zimowe zabawy" i "Miś pracuś w kosmosie" Nowości od Wydawnictwa Wilga dla najmłodszych

 


"Miś pracuś" to seria przeznaczona dla najmłodszych z ruchomymi elementami. Tym razem dwie nowości. Z misiem pobawimy się na śniegu i polecimy w kosmos :-)

"Miś pracuś. Zimowe zabawy"


Przyszła zima. Z tego faktu Miś pracuś bardzo się cieszy, bo będzie mógł z przyjaciółmi pojeździć na nartach. Wybiera się więc w góry, gdzie wyciągiem wyjeżdża na górę z której później zjeżdża na nartach. Nie boi się wcale. Po tych wszystkich zabawach czas na obiad, a wieczorem wyprawa na łyżwy :-)"Miś pracuś w kosmosie"


Tym razem Miś pracuś wybiera się w kosmos. Razem z przyjaciółmi przygotowują się do startu. Rakieta startuje i nasz Miś leci między gwiazdami, nagle unosi wewnątrz rakiety. Sprawdza co znajduje się na zewnątrz. W końcu docierają na miejsce i rakieta ląduje :-)"Miś pracuś" to seria przygotowana z myślą o najmłodszych. Książeczki są świetne, posiadają ruchome elementy, którymi dziecko może poruszać. Tekstu jest mało. Cała książeczka składa się z 8 sztywnych stron w twardej okładce. Wszystkie są bardzo kolorowe i przyjemne. Przeznaczone dla dzieci w wieku 2+. Myślę, że każdy maluszek polubi przygody naszego Misia :-)

Tytuł: "Miś pracuś. Zimowe zabawy", "Miś pracuś w kosmosie"
Okładka: twarda
Stron: 10
Cena okładkowa: 29,99 zł
Wydawnictwo: Wilga

1 komentarz:

  1. Kolorowe i urocze ilustracje. A do tego ruchome, które dzieci uwielbiają. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger