"Boot. Park robotów" Shane Hegarty

 


Nakładem Wydawnictwa Wilga ukazał się już trzeci tom przygód sympatycznego robota o imieniu Boot. Powiem Wam, że uwielbiamy tą serię, tak samo jak tą z mopsikiem. 

Tym razem Boot z przyjaciółmi odnajduje piękny park. Jest to ostatnie zielone miejsce w mocno zabetonowanym mieście. W tym parku nasz bohater poznaje zwariowane roboty. Jest tam też pełno mechanicznych zwierząt i roślin, które są trochę zepsute i pordzewiałe, Okazuje się, że są też w wielkim niebezpieczeństwie. Boot z przyjaciółmi zarówno tymi starymi, jak i tymi, których niedawno poznał chcą uratować park i jego mieszkańców. Czy dadzą radę?

Przygody Boota i jego przyjaciół to niezwykle sympatyczna i pozytywna seria dla dzieci. Jest to seria przy której mocno się pośmiejemy, ale też taka, która niesie ze sobą ważne przesłanie. Zmusi do refleksji i nieraz wzruszy. Chodzi tutaj o uczucia z którymi dzieci w obecnych nie do końca potrafią sobie poradzić. Książeczka napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem. Czcionka jest większa, a tekst ubarwiają nam bardzo ładne ilustracje. Czyta się rewelacyjnie :-) Mamy nadzieję, że ukaże się niedługo kolejna część :-) Wam polecamy trzy, które ukazały się do tej pory. Będziecie zachwyceni :-)


Tytuł: "Boot. Park robotów"
Autor: Shane Hegarty
Oprawa: miękka 
Stron: 240
Cena okładkowa: 29,99 zł
Wydawnictwo: Wilga 

4 komentarze:

  1. Fajnie, że taka wesoła seria dla dzieciaków ❤

    OdpowiedzUsuń
  2. Idealna propozycja dla młodego czytelnika :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawa, barwna i dosyć intersująca. Dla mnie do przeczytania dla każdego, kto potrzebuje interesujących rzeczy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger