"Kiedy przychodzi Święty Mikołaj?" Richard Scarry

 


Dzień dobry :-) "Kiedy przychodzi Święty Mikołaj?" to nasza druga świąteczna książeczka w tym roku. Książeczka ta jest po prostu przeurocza :-)

Mieszkańcy pewnego miasteczka nie mogą doczekać się świąt Bożego Narodzenia. Pan Niezdarek próbuje pomóc mieszkańcom w przygotowaniach do nich. Niestety wychodzi mu to jak wychodzi i każdy woli, żeby trzymał się od niego z daleka. Kiedy dociera do niego, że nikt nie chce jego pomocy robi się mu najzwyczajniej smutno. Nie poddaje się i postanawia znaleźć kogoś, kto z jego pomocy będzie zadowolony. Wsiada do samochodu i wyrusza w dość daleką drogę. Jak się okazuje jechał bardzo długo, aż w końcu dojechał do jakiegoś budynku. Jak się okazało, że dotarł do warsztatu Mikołaja, Niezdarka ogarnęła niesamowita radość. Czy nasz Niezdarek będzie jakoś mógł pomóc Mikołajowi? 

Historia przedstawiona w książce dostarczy czytelnikowi dużo śmiechu i dobrej zabawy. Zachwycone będą dzieci i dorośli. Świetnie narysowane i opisane scenki sytuacyjne, niewiele tekstu, który jest prosty i zrozumiały i ciekawa historia, to zalety tej książki. Młodszym dzieciom mogą czytać rodzice, a te które czytają samodzielnie na pewno bez problemu przeczytają same. Książeczka idealna na prezent Mikołajkowy, zachwyci każdego. Nam podobała się bardzo i co wieczór córka przychodzi i czytamy. Polecamy :-)Tytuł: "Kiedy przychodzi Święty Mikołaj? "
Autor: Richard Scarry
Okładka: twarda
Stron: 95
Cena okładkowa: 34,90 zł
Wydawnictwo: Babaryba

4 komentarze:

  1. Świetny pomysł na prezent Mikołajkowy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwsze moje skojarzenie - ten mis w ksiazeczce przypomina mi tego z bajki o Małym Misiu opartej na książeczkach Else'a Holmelunda Minarika

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger