"Krok po kroku" najnowsza seria dla maluszków od Wydawnictwa Wilga

 

"Sprzątamy" i "Mały, duży, przeciwieństwa" to najnowsze pozycje od Wydawnictwa Wilga z serii "Krok po kroku" Książeczki przeznaczone są dla maluszków w wieku 2+, którym książeczki pomogą poznać rzeczywistość, która otacza ich dookoła.

"Sprzątamy" Ta książeczka pokaże maluszkom, że po skończonej zabawie i nie tylko powinniśmy po sobie posprzątać. Mamy tutaj pokazane różne sytuacje, które wymagają sprzątania. Jeśli bawimy się w domu czy na zewnątrz to i tu i tu musimy potem odłożyć wszystko na swoje miejsce ;-)
"Mały, duży - przeciwieństwa" ta książeczka pokaże dziecku czym są przeciwieństwa. Dziecko nauczy się je rozpoznawać, zobaczy różnice między dużym a małym, niskim czy wysokim. 


Książeczki są cudne. Bardzo kolorowe z przyjemnymi ilustracjami. Tekstu jest mało, jest on rymowany i łatwo wpada w ucho. Wierszyki i ilustracje są zabawne. Książeczki są w twardych oprawach. Pomogą zrozumieć maluszkom otaczający ich świat, oswoić się z nowymi sytuacjami czy czynnościami. Jest to połączenia nauki przez zabawę. Takie książeczki lubimy najbardziej :-)


Tytuł: "Sprzątamy", "Mały, duży - przeciwieństwa"
Okładka: twarda
Wydawnictwo:  Wilga

5 komentarzy:

  1. Fajne ilustracje na pewno spodobają się maluchom. Takie książeczki będą idealne dla mojego chrześniaka 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne, uczące książeczki, zresztą jak wiele pozycji tego wydawnictwa :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie dzisiaj kurier przyniósł te książeczki, więc będzie czytane. ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger