"Nietypowa Matka Polka" - kalendarz 2020 rokPamiętacie książkę "Nietypowa Matka Polka"? Teraz Wydawnictwo Edipresse Książki wydało kalendarz, który oprócz pomocy w organizowaniu nam czasu zadba o nasze pozytywne nastawienie :-) "Autorka książki dostała setki wiadomości od czytelniczek, które pytały jak połączyć pracę z życiem rodzinnym i nie zwariować..." Tak też powstał ten oto kalendarz :-)

Kalendarz jest super wydany. Twarda oprawa ze złotą gumką i wstążeczką/zakładką, w środku ciekawe ilustracje, pozytywne teksty na każdy dzień tygodnia, które na pewno poprawią nam humor. Na końcu kalendarza znajdziemy złotą kopertę, do której możemy pochować  swoje ważne papierzyska ;-) Kalendarz posiada 304 strony, jest tygodniowy w formie tabelek, kolejne strony to miejsce na nasze notatki. Jak chyba każda kobieta większość spraw w naszej rodzinie ogarniam ja. Oczywiście mam pomocników, ale jak trzeba coś zaplanować to jest to na mojej głowie. Zawsze pod ręką mam kalendarz, taki z pozytywnymi tekstami pierwszy raz, więc mam nadzieję, że będzie mi pomagał w dobrym nastawieniu i czasem poprawi humor :-) Ciekawy, oryginalny, pozytywny, więc polecam jak najbardziej :-)Tytuł: "Nietypowa Matka Polka - kalendarz 2020 rok"
Okładka: twarda
Stron: 304
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki 


10 komentarzy:

 1. Ładnie wydany kalendarz, na pewno przyda się do planowania codziennych spraw :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kalendarz zawsze potrzebny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie korzystam z kalendarzy :) Oczywiście za wyjątkiem takiego zwykłego, ściennego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny, bardzo dziewczęcy kalendarz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię kalendarze podręczne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały terminarz. Witam w nowym tygodniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię to wydawnictwo :). Zwykle trafiam na ich książki podróżnicze. Dobry poziom utrzymują :).

  OdpowiedzUsuń
 8. O, ale fajny ogarniacz czasu! Przyznam, że planowanie i zadbanie o wszystko również jest na mojej głowie i nie jest prosto pamiętać o wszystkim. A jak człowiek zapisze, to już jest murowane;) Poszukam!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. fajny kalendarz :) bardzo lubię planować, ale nie kupuję kalendarzy. Mam jeden stojący na biurku i to wszystko. Resztę zapisuję w Bullet Journalu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger