"Dogonić miłość" Anna SakowiczAgata wciąż próbuje zrealizować kolejne punkty planu. Chce przecież być jak Bridget Jones :-)
W drugim i tym samym ostatnim tomie poznajemy dalsze losy Agaty, która jest w ciąży. Jeden punkt ze swojego planu może zatem odhaczyć, choć nie do końca wszystko poszło tak jak by tego chciała. Najpierw miała schudnąć, potem znaleźć tego jedynego i wtedy urodzić dziecko. Z tym wszystkim chciała zdążyć do czterdziestki, a wiele czasu już nie nie zostało. Na dodatek zaczyna ją prześladować tajemniczy nieznajomy o posturze niedźwiedzia grizli. Miłości i szczęści szuka też siostra Agaty, Pola, która porusza się na wózku inwalidzkim. Nie przeszkadza jej on wpadać w różne tarapaty. Wejdzie nawet w konflikt z prawem i rozpocznie samotne życie bez rodziców. Czy zwariowane siostry Żółtaszek znajdą w końcu szczęście i miłość? Jak potoczą się ich losy?  Tego musicie dowiedzieć się sami :-)

Tak jak poprzedni tom z serii czyli "Postawić na szczęście" tak i ten czytało się rewelacyjnie. Lekka, zabawna i bardzo przyjemna historia sióstr, którą czyta się ekspresowo, bo książki po prostu nie można odłożyć na później. Kolejna zarwana noc, ale co tam, warto było :-) Brawo dla autorki za poruszenie trudnych tematów, życie osób niepełnosprawnych i ich codzienne problemy. Mimo tego Pola radzi sobie w życiu, jest osobą pozytywną z szalonymi pomysłami, która walczy o swoje szczęście. Jest tu czas na refleksje i na śmiech, a tematy poruszane przez autorkę są bardzo realne. Mamy też pokazaną siłę miłości obu sióstr, które zawsze mogą na siebie liczyć, zawsze się wspierają i sobie pomagają. Więzi rodzinne są naprawdę ważne. Książka pokazuje, że warto wierzyć w siebie, w swoje umiejętności, warto wierzyć w miłość. Jeśli lubicie lekkie historie z humorem, które pozwolą Wam na chwile refleksji, poruszają życiowe tematy to zachęcam do przeczytania obu tomów o przygodach Agaty i Poli Żółtaszek. Na pewno będziecie zachwyceni :-)


Tytuł: "Dogonić miłość"
Autor: Anna Sakowicz
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Stron: 352
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki


1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger