"Sekrety Sztokholmu" Hanna LindbergWitajcie :-) Dziś mam dla Was recenzję kolejnego thrillera "Sekrety Sztokholmu" Hanny Lindberg.  Jest to debiutancka powieść autorki, pełna akcji, którą bardzo szybko się czyta :-)

Lennie Lee kieruje popularnym magazynem dla mężczyzn, jest na topie, mieszka w luksusowym apartamencie, ma pieniądze, sławę, piękne kobiety, nic mu nie brakuje. Nagle to wszystko się kończy. Dobra passa mija, nakład gazety leci w dół, nagle odwracają się od niego przyjaciele, ubywa pieniędzy. Gdy już wydaje się, że to koniec pojawia się światełko w tunelu. Znajomy biznesmen zleca mu zorganizowanie imprezy stulecia za 5 milionów dolarów. Wydaje się, że jest to dla Lenniego wybawienie. Niestety życie lubi płatać figle. Pojawia się młoda dziennikarka, która szuka sensacji i popełnia karygodny błąd. Traci pracę, jest zdesperowana. Solveig Berg zrobi wszystko, żeby wrócić do gry. Dziwnym trafem dochodzi do wielu wstrząsających zdarzeń. Zostaje zamordowana znana modelka i blogerka Jennifer Leone, drogi Lenniego i Solveig przecinają się.

Akcja powieści rozgrywa się w bogatych restauracjach z wyższej półki i w redakcji, która przeżywa kryzys. Książka opowiada o pogoni za uznaniem i miłością, oraz zadaje pytanie, komu tak naprawdę można zaufać w grze bez reguł, która rozgrywa się w świecie w którym rządzi pieniądz i bogactwo. Czy w takich kręgach są prawdziwi przyjaciele, czy tylko tacy, którzy są jak jesteśmy na szczycie ?

 Tytuł: "Sekrety Sztokholmu"
Autor: Hanna Lindberg
Okładka: miękka
Stron: 324
Cena okładkowa: 39,90 zł 
Wydawnictwo: Edipresse Książki

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger