"Bezpieczne dzieciaki"


Dziś mam dla Was recenzję książki, myślę, że na czasie (wakacje, podwórko, kolonie). Możemy wspólnie z dziećmi w przyjemny sposób przedyskutować zasady bezpieczeństwa, które pomogą naszym pociechom w życiu codziennym. 

Książka podpowie nam jak zachować się w różnych miejscach, jak postępować, by nie narażać się na utratę zdrowia, jakie zagrożenia stwarza ruch uliczny. Poznamy zasady ruchu drogowego, dowiemy się jak postępować w górach, no i w lesie, nad wodą i przy ognisku. Dowiemy się jakie niebezpieczeństwa mogą na nas czyhać w domu i jak bezpiecznie serfować po internecie. 

Dzięki książce w ciekawy sposób możemy dzieciom przekazać istotne informacje na temat ich bezpieczeństwa. Jest ona bardzo kolorowa, przyjemnie i prosto napisana, tak by dziecko mogło zrozumieć o co chodzi. Na początku na czerwono mamy wypisane najważniejsze zasady bezpieczeństwa, których każdy powinien przestrzegać, dodatkowo w tekście te zasady zostały wyróżnione, napisane pogrubionym pismem.
Wszystko to nauka poprzez zabawę, bo poznajemy tu rodzinę Bystrzaków i jej przygody, dzięki którym łatwo i przyjemnie nasze dzieci przyswoją widzę na temat możliwości radzenia sobie z trudnościami :-)


 Tytuł: "Bezpieczne dzieciaki"
Okładka: twarda
Stron: 56
Cena okładkowa: 24,99 zł
Wydawnictwo: Martel1 komentarz:

  1. Fajna książeczka :) Niebawem urodzinki mojej bratanicy, więc wezmę książeczkę pod uwagę :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger