Eterno kolejne pyszności :)Hej :) W poniedziałek dotarła do mnie kolejna przesyłka od Etereno . W najbliższym czasie, jak odzyskam siły i wróci smak, wpisy z ich udziałem :)

W paczce znalazły się:
Syrop korzenny z cukrem trzcinowym - można używać do herbaty, lemoniady, drinków, oraz jako dodatek do potraw i sałatek.

Syrop malina z miodem - jeśli chodzi o zastosowanie to oczywiście tak jak wcześniejszy syrop do herbaty, napojów, deserów jak najbardziej. Syrop to 38 % sok z malin, cukier, sok z cytryny i 20 % miodu. 

Syrop z czarnego bzu - skład to sok z czarnego bzu 38%, cukier i sok z cytryny. Zastosowanie: do herbaty, napojów, deserów. 


Kolejne słoiczki to:
Żurawina kresowa z gruszką - skład: cukier, 28% żurawina, 18% gruszka, pigwa, skórka pomarańczowa. Zastosowanie: do deserów, placków, mięs. 

Sałatkowy rarytas - skład: morele, czosnek, żurawina, oliwki, papryka chilli, kapary, ocet. Zastosowanie: do mięs, wędlin, pieczeni, serów, ryb, sałatek.

Chrzan z pigwą - skład: chrzan 45%, pigwa 35%, kwasek cytrynowy, przyprawy. Zastosowanie: jako dodatek do potraw.

Cytrynki z maliną - zastosowanie do herbaty, napojów, lemoniady, drinków lub jako dodatek do potraw.


Ostatnie trzy:
Truskawella z czekoladą - skład: truskawki 70%, cukier, kakao, cynamon, wanilia, skórka pomarańczowa. Zastosowanie: do deserów, kanapek.

Konfitura malina z pigwą - skład: malina, pigwa, cukier. Zastosowanie: do deserów, pieczywa i słodkich przekąsek.

Chrzan z żurawiną - chrzan 50%, żurawina 45%, cukier, ocet, kwasek cytrynowy. Zastosowanie: dodatek do potraw.
13 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger