Weekendowo :)) Inwałd, ZatorKilkudniowa laba od pichcenia :)) wypad z dzieciakami w okolice Krakowa do dinozaurów, smoków i innych atrakcji :)) i oczywiście Ikea przy okazji he he he, nie była w planie, ale pogoda zrobiła psikusa i zaczęło mocno padać :)

Pierwszy przystanek Zator - Park ruchomych dinozaurów, park mitologii ba wodzie i park owadów. Wszystko w jednym miejscu.

 
W parku ponad 100 dinozaurów, większość ruchomych. W lesie, gdzie one są słychać ich odgłosy i czasem ma się wrażenie jakby to wszystko było prawdziwe, że zaraz jakiś wyskoczy i nas schrupie :))) Uwaga osobnik poniżej nawet sika :)) Naprawdę warto zobaczyć :))


Następny przystanek Inwałd. Tu Park Miniatur, warownia, ruchome smoki, dinolandia i mini zoo. Na terenie Parku Miniatur znajduje się również duży lunapark. Wszędzie zielono i bardzo ładnie. Oto kilka miniaturowych budowli :)

Hagia Sophia - Stambuł

 Brama Brandenburska

Zamek w Malborku

Obok Parku Miniatur znajduje się niedawno wybudowana warownia. Na jej terenie Park ruchomych smoków.


Co godzinę pokaz smoka ziejącego ogniem :) Smok również śpiewa :))

Menu restauracji :)

Nieopodal mini zoo, gdzie można karmić niektóre zwierzaki :). Najlepszy był kangur, który siedział cały czas nieruchomo - bidula miał chyba jakiś poważny problem ;))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger