"Rymowanki przedszkolaka" recenzjaWitajcie :-) Koniec wakacji zbliża się szybko, mój syn już przeżywa, że koniec leniuchowania już tuż, tuż. Ja mam dziś dla Was recenzję książeczki dla dzieci, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Martel. Ta książeczka to "Rymowanki przedszkolaka". 

Znajdziemy w niej popularne rymowanki, kołysanki, wyliczanki, pokazywanki i fragmenty bajek przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wszystko na wesoło, przez zabawę. Te wierszyki na pewno sprawdzą się do czytania dziecku przed snem, rozweselą, dodatkowo mają kolorowe, śmieszne obrazki, które zachęcają do zaglądania do książeczki. 

Książeczka jest idealna dla mniejszych dzieci, jak i tych starszych. Moja 15 miesięczna niunia chętnie ogląda w niej obrazki i zaczyna po przeczytaniu powtarzać trochę po swojemu pojedyncze słówka, starszy syn z wierszyków nieźle się uśmiał, a i my przypomnieliśmy sobie jakie świetne wyliczanki, czy rymowanki były kiedyś w okresie naszego dzieciństwa :-) Polecam, bo warto mieć taką książeczkę w domu :-)

Tytuł: "Rymowanki przedszkolaka"
Okładka: twarda
Stron: 64
Cena okładkowa: 11,99 zł 
Wydawnictwo: Martel


1 komentarz:

  1. Świetna książka :) Dzieciaczkom na pewno przypadnie do gustu :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger