"Znajdź mnie. Tom 1" Anne Frasier

 


Reni Fisher skrywa swój mroczny sekret. Jej ojciec Benjamin Fisher to seryjny morderca z Inland Empire. Wykorzystywał on córkę jako przynętę. Wabiła ona przyszłe jego ofiary. Teraz od trzydziestu lat odsiaduje on wyrok w więzieniu. Postanawia w końcu wyjawić policji miejsce, w których ukrył ciała swoich ofiar. Sprawę prowadzi Daniel Ellis, któremu Benjamin stawia pewne warunki. Jednym z nich i najważniejszym jest obecność jego córki Reni. One nie chce widzieć swojego ojca i ma nadzieję, że w końcu ta sprawa się zakończy, ponieważ czuje się współwinna, tego co się stało. Detektyw Ellis ma nadzieję, że w końcu odnajdzie swoją matkę, która zaginęła jak był małym chłopcem. Przeczuwa, że i ona mogła być ofiarą Fishera...

"Znajdź mnie" to mocny, wciągający i dość mroczny thriller, który warto przeczytać. Akcja rozgrywa się tutaj w różnych miejscach, ale najwięcej na pustyni Mojave, tajemnice są nam odkrywane powoli, do tego liczne zwroty akcji sprawiają, że od książki ciężko się oderwać. Niepokój i napięcie, które pojawiają się już na początku książki towarzyszą nam do samego końca. Autorka pokazuje nam jakie traumy towarzyszą naszym bohaterom. Reni od najmłodszych lat była manipulowana przez ojca, który wykorzystywał ją do swoich celów. Fabuła oryginalna, czasem aż ciarki przechodzą po plecach. Książka to tom pierwszy z serii "Inland Empire". Ja czekam z niecierpliwością na kolejny tom, a Wam polecam, bo jest to bardzo dobry thriller psychologiczny :-)


Tytuł: "Znajdź mnie. Tom 1"
Autor: Anne Frasier
Oprawa: miękka ze skrzydełkami 
Stron: 352
Cena okładkowa: 44,90 zł
Wydawnictwo: Muza

3 komentarze:

 1. Bardzo rzadko czytam thrillery, ale myślę, że ta książka mogłaby mi się spodobać :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, zazwyczaj jestem #teamromanse, czytam z kryminałów tylko Mroza, ale mega mnie zachęciłaś. Zapisuje tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Poczekam na wszystkie tomy i przeczytam pewnie hurtem :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger