"Pozytywka Poli. Zagubiona fotografia" Aniela Cholewińska - Szkolik

 


"Pozytywka Poli. Zagubiona fotografia" trafiła do nas już jakiś czas temu. Autorkę książki znałyśmy już z serii o "Misi i jej małych pacjentach" Książeczkę czytałyśmy na raty, bo Maja sama jeszcze nie czyta, więc chwilkę nam zeszło ;-). Jest to pierwszy tom z serii, więc możemy spodziewać się kolejnych. 

Pola przebywa na wakacjach u cioci Aureli w Afryce. Od tajemniczego sprzedawcy na targu dziewczynka dostaje zagadkowy prezent, którym jest pozytywka. Pola odpakowuje prezent dopiero po powrocie do Polski. Jest nim zachwycona, bo pozytywka jest pięknie pomalowana. Jak się później okazuje ma ona ogromną moc. Pozwoli przenośić się Poli do niezwykłych miejsc. Oczywiście nie będzie tam sama, bo w podróży po Afryce będą towarzyszyć jej Kheri, Ungi i pani Jamali. Pierwszą zagadką jaką będą musieli rozwiązać jest skradziona fotografia z żyrafami Ungiego. Zdjęcie to miało być w szkolnej gazetce...

Pierwszy tom tej serii jest świetny. Dla wszystkich, którzy lubią podróże, ciekawe przygody i zwierzęta. Książeczka będzie idealna na wakacje. Tekst napisany większą czcionką, w środku piękne ilustracje Beaty Żurawskiej. Idealna dla dzieci w wieku 6+. Polecamy :-)
Tytuł: "Pozytywka Poli. Zagubiona fotografia"
Autor: Aniela Cholewińska - Szkolik
Oprawa: twarda
Stron: 160
Cena okładkowa: 29,99 zł
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger