"Poradnik Emrego. O sztuce zdobywania przyjaciół (i wrogów)" Siri Spont & Jonn Bjornstjern

 

Książeczka idealna dla dzieci w wieku szkolnym. Pokazuje codzienność z jaką spotykają się dzieci w szkole i nie tylko. Wszystko opisane bez zbędnego lukrowania, tak jak to naprawdę wygląda. 

Emre to dość nieśmiały i spokojny chłopiec. Ma za to wielki talent, tworzy piękne i niesamowite opowiadania. Ma swój dziennik w którym zapisuje swoje przeżycia o sztuce zawierania przyjaźni. Ma z tym duży problem, bo dla większości kolegów z powodu swojego charakteru jest uznawany za niewidzialnego. Jego poradnik ma kiedyś pomóc innym znaleźć bratnią duszę. 
Pewnego dnia do klasy Emrego dołącza nowy chłopiec o imieniu Amir. Emre ma nadzieję, że może z nim uda się mu zaprzyjaźnić. Jak się okazuje, nowy kolega jest nadpobudliwy, ciągle wpada w tarapaty i ma problemy z nauką. Czy Emre i Amir zostaną przyjaciółmi?

Książka napisana jest w formie dziennika w prosty i zabawny sposób. Czyta się całość bardzo szybko i przyjemnie. W książce znajdziemy ciekawe pomysły na to jak możemy do kogoś zagadać żeby go poznać, oraz problemy na jakie możemy trafić poznając nowe osoby. Znajdziemy tutaj dużo szalonych i zabawnych przygód Amira, poznamy emocje głównego bohatera. Jest dużo zabawnych i ciekawych sytuacji co sprawia, że książka jest naprawdę ciekawa. Całości dodają smaczku świetne, pełne humory ilustracje, które towarzyszą nam na każdej stronie. Pozycja idealna dla chłopców i dziewczyn. Polecamy :-)

Tytuł: "Poradnik Emrego. O sztuce zdobywania przyjaciół (i wrogów)"
Autor: Siri Spont & Jonn Bjornstjern
Oprawa: twarda
Stron: 140
Cena okładkowa: 31,00 zł
Wydawnictwo: Widnokrąg

1 komentarz:

  1. Już się nie mogę doczekać aż urodzę i moje dziecko będzie rosło. Będziemy czytac i czytać :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger