"Klasyka dla dzieci. Dla młodych dam" od Wydawnictwa Tandem

 


Tym razem Wydawnictwo Tandem w odsłonie dla młodych dam przygotowało serię klasycznych powieści Jane Austen w adaptacjach dla dzieci. 

"Rozważna i romantyczna"


Dwie siostry Elinor i Marianne Dashwood zupełnie inaczej wyobrażają sobie miłość. Elinor zawsze twardo stąpa po ziemni, a Marianne chciałaby, żeby uczucie ją po prostu powaliło. Śmierć ojca komplikuje ich beztroskie życie. Muszą przeprowadzić się do nowego domu i ciekawe, czy znajdą w nowym miejscu miłość ?"Opactwo Northanger" 


Catherine marzy o tym, żeby przeżyć takie przygody, jak bohaterki książek, które czyta. Gdy odbywa swoją pierwszą daleką podróż w końcu nadarza się ku temu okazja. Poznaje nowych przyjaciół i przeżywa miłość. To wszystko prowadzi ją do opactwa Norsthanger, które budzi grozę. Wkrótce przekona się, że wybujała wyobraźnia może przysporzyć wielu kłopotów. Książeczki idealne dla młodych dam. Piękne wydanie w twardej oprawie, śliczne ilustracje i większa czcionka sprawiają, że chętnie się po nie sięga. Książek w tej serii ma być siedem. Znajdziemy tutaj akcję, humor, ciekawe dialogi, ciekawe postacie i przygody jakie przeżywają. Powieści idealne dla nastolatek, myślę, że i dorosłe damy też z chęcią przeczytają :-)

Tytuł: "Klasyka dla dzieci. Dla młodych dam tom 3 i 4"
Autor: Jane Austen
Oprawa: twarda
Stron: 96
Cena okładkowa: 24,95 zł
Wydawnictwo: Tandem 

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger