"Porachunki. Grzechy mafii" Magdalena Winnicka

 

"Porachunki" to drugi tom z serii "Grzechy mafii" Magdaleny Winnickiej. Kto czytał tom pierwszy to wie, że jak się zacznie czytać to książki nie można odłożyć. 

Felicja po tragicznym wypadku zapada w śpiączkę. Budzi się po miesiącu z zanikiem mięśni i częściową utratą pamięci. Nie pamięta momentu w którym poznała Aleksandra (Kostandina) i tego co ich łączy. On zakochany chce być przy niej cały czas, udaje nawet lekarza, żeby tylko być obok. Po powrocie do zdrowia, gdy dowiaduje się o jego ciemnych interesach, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznaje też Artura, przy którym czuje się super. Aleksander zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze, nie zamierza oddać nikomu Felicji...

Zacznę od tego, że dzieje się tu naprawdę dużo. Książka kipi od emocji, jest wiele zwrotów akcji. Podczas lektury na pewno nie będziecie się nudzić. Lekkie pióro autorki i naprawdę ciekawa fabuła sprawiają, że od książki ciężko się oderwać. Ta część podobała mi się bardziej niż pierwsza. Jeśli chcecie więc czytać to zachęcam zacząć od pierwszego tomu. Nie będę pisać nic więcej, bo szczerze to nie wiem co jeszcze mogłabym napisać. Mogę Was tylko zachęcić do lektury, która na pewno Wam się spodoba :-) 


Tytuł: "Porachunki. Grzechy mafii"
Autor: Magdalena Winnicka
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Stron: 384
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Muza

4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger