"I ja Ciebie też"

 

Już nadchodzi okres pierwszych świątecznych książek :-) Ta jest moją pierwszą i powiem Wam, że jest naprawdę super. Książka z przesłaniem, napisana przez trzy przyjaciółki. Bawiłam się podczas lektury naprawdę dobrze :-)

Wiktoria, Laura i Agata są przyjaciółkami "od zawsze i na zawsze". Laura jest szefową dużej agencji telewizyjnej, Wiktoria to właścicielka agencji aktorskiej, a Agata jest reżyserką największych widowisk rozrywkowych. Razem przeżyły wiele radosnych i smutnych chwil. Teraz myślą, że wszystko w końcu jest na dobrej drodze, ale jak wiemy los bywa przewrotny i lubi robić nam psikusy. W Wigilię ich świat rozpada się jak domek z kart i żeby było jeszcze trudniej to muszą ten świat poskładać do Sylwestra...

"I ja Ciebie też" to opowieść o sile kobiecej przyjaźni. Mamy tutaj cały wachlarz emocji. Od śmiechu po wzruszenie i łzy. Święta nie dla wszystkich są szczęśliwe, dla naszych bohaterek też nie były, ale to co z początku wydawało się tragedią, może być wstępem do nowego życia. Najważniejsze jest to, że Weronika, Laura i Agata mają siebie i mogą na siebie liczyć. Cała historia wciąga od samego początku i uwierzcie mi na pewno podczas lektury nie będziecie się nudzić. Takie przyjaciółki jak nasze bohaterki aż chciałoby się mieć. Szkoda tylko, że tak szybko się skończyła i niektóre wątki nie były rozwinięte bardziej. Mimo wszystko jest naprawdę super. Polecam :-)


Tytuł: "I ja Ciebie też"
Autor:  Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska
Okładka: miękka
Stron: 280
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Burda Książki

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger