"Królik i Misia. Coś na ząb""Królik i Misia. Coś na ząb" to już czwarte spotkanie z naszymi bohaterami. Nasza niedźwiedzica Misia jest bardzo miła, natomiast królik niezwykle zgryźliwy. My spotykamy się z nimi po raz pierwszy, ale już wiemy, że musimy nadrobić zaległości i kupić poprzednie książki :-)


Pewnego dnia Królik jest bardzo zaskoczony faktem, że niektóre drzewa odleciały do ciepłych krajów. Misia jest pewna, że drzewa nie potrafią latać. Nagle słyszą głośne chrup i okazuje się, że domek dzięcioła runą na ziemię i do strumienia. Misia, żeby mu pomóc wchodzi do zimnej wody. Ptaszek traci piórka na pupci, przez co nie może latać i będzie musiał spędzić zimę tutaj. Pojawia się też nowy mieszkaniec, którym jest bóbr, który ma swoje spojrzenie na życie ;-) Przyjaciele będą próbowali zmienić jego priorytety, ale czy im się to uda ? 


Pięknie zilustrowana książeczka, przy której miło spędzicie czas. Niezwykle zabawna, uśmiech nie będzie Wam schodził z buzi do ostatnich stron. Książeczka, która uczy, rodzicom daje do myślenia. Jest pełna emocji i te ilustracje, są po prostu cudne. Dialogi też są naprawdę udane. Książeczka idealna dla dzieci w wieku 4-5 lat. Polecamy :-)

Tytuł: "Królik i Misia. Coś na ząb"
Autor: Julian Gough, Jim Field
Okładka: Twarda
Stron: 112
Cena okładkowa: 19,99 zł
Wydawnictwo: Zielona Sowa


3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger