"Chodź na słówko" Susie Hammer - recenzja"Chodź na słówko" to cudowna książeczka dla najmłodszych. Główna bohaterka książki to złotowłosa dziewczynka o imieniu Lulu. Dziewczynka lubi się bawić, najbardziej w chowanego. Dzięki książeczce nasze dziecko pozna słowa, nauczy się rozpoznawać i nazywać przedmioty, pozna otoczenie i rozwinie spostrzegawczość. Dzięki książce możemy z dzieckiem bawić się na wiele sposobów :-)


Książeczka zaczyna się od wizyty w pokoju, potem idziemy do łazienki, garderoby. Potem wybieramy się na spacer do piekarni, po zrobionych tam zakupach wracamy do kuchni, żeby przyrządzić coś do jedzenia. Później idziemy na plac zabaw, targ, do lasu i jedziemy na wieś. Odwiedzamy przedszkole, ogródek, łąkę, park i miasto. 


W każdym miejscu dziecko poznaje ciekawe przedmioty, kształty i uczy się nowych słówek. Rysunki są cudne w pastelowych kolorach, jest czytelnie więc dziecko nie będzie miało problemu ze znalezieniem danego obrazka. Dziecko z entuzjazmem będzie naśladować poznane zwierzątka, możemy ją zabierać ze sobą na wyjazdy i wymyślać różne zabawy. W książce znajdziemy podpowiedzi dla rodziców, jakie ćwiczenia możemy z dzieckiem robić i jak dzięki nim przez zabawę możemy wspomóc naukę prawidłowego mówienia. 


Książeczka ma większy format, kartonowe pogrubione strony, które na końcach są zaokrąglone, więc będą bezpieczne dla naszego dziecka. Wydanie naprawdę piękne i kolorowe, przyciągnie uwagę i naszą i naszych pociech. Polecamy :-)

Tytuł: "Chodź na słówko"
Autor: Susie Hammer
Okładka: twarda
Stron: 32
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Publicat  Centrum Edukacji Dziecięcej 

4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger