"Bose stópki. Joga dla dzieci. Ćwiczenia z jogi, oddychania i odpoczynku" - recenzja"Bose stópki. Joga dla dzieci" to bajkowo wydana pozycja, która zachęci dzieci do zabaw ruchowych, oddechowych i relaksacyjnych. Autorka książki to jest instruktorką jogi i ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i pedagogami. Książeczka podzielona jest na sześć rozdziałów: joga, oddychanie, relaks, medytacja, stwórz własną jogabajkę i pozycje jogi. Każdy rozdział ma swoje bajki, opowieści, informacje o jodze i jej pozytywnym działaniu. Oprócz ćwiczeń znajdziemy tutaj też ćwiczenia z oddychania, relaksu i medytacji. Dzieci mogą naśladować oddychanie lwa, utrzymywać równowagę jak surferzy i rozciągać się jak wąż. Przy okazji poćwiczą swoją zwinność, równowagę, koncentrację i przyjemnie spędza czas. Książeczka jest bardzo kolorowa, pełna rysunków zwierząt, zieleni, czy otaczających nas rzeczy. Dzieci przeżyją przygodę w dżungli, podróż balonem, poznają zwierzęta w gospodarstwie, pojadą pociągiem, mogą też stworzyć własną bajkę. Mogą tez oczywiście wspólnie z rodzicami miło i przyjemnie spędzić czas podczas ćwiczeń. Jeśli lubicie jogę, chcecie, żeby Wasze dzieci poznały jej tajniki i łączyły zabawę z ruchem, to pozycja jest idealna. 
Tytuł: "Bose stópki. Joga dla dzieci. Ćwiczenia z jogi, oddychania i odpoczynku"
Autor: Filippa Odevall, Karin Lundstrom
Okładka: twarda
Stron: 56
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Publicat  

12 komentarzy:

 1. Do jogi nie jestem przekonana.... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Jogą mam niewiele wspólnego, ale fajna książka aktywizująca z ładnymi obrazkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli potrzebna jest zachęta dla dzieci do tego typu zabaw, to czemu nie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakupiliśmy akcesoria do jogi www.nui.sklep.pl. Teraz efektywność moich ćwiczeń jest na znacznie wyższym poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Joga dla dzieci? Świetny pomysł! :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogólnie ja nigdy jakoś nawet nie pomyślałam o tym, aby trenować jogę, ale od całkiem niedawna się nią zainteresowałam. Jestem przekonana, że jest to bardzo fajne spędzanie czasu. Właśnie dlatego już zaglądałam do sklepu https://jogastyl.pl/ po niezbędne akcesoria.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dawno nie było takiego artykułu. Bardzo fajny wpis.

  OdpowiedzUsuń
 8. Joga w wodzie odmłodnia, wyleczy wszystkie choroby. Ludzie normalnie żyją 110 lat, oczywiście jak właściwie dbają o swoje zdrowie. Aqua fitness i ścieżka gimnastyczna w wodzie pomaga i dobrze wpływa na zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawy wpis. Warto było tutaj zajrzeć

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna książka z ćwiczeniami jogi dla dzieci. Dobrze wiedzieć o niej.

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny wpis. Najważniejsz to się ruszać i robić to co się kocha. Ja uwielbiam tenis ziemny, ale trzeba pamiętać że odpowiednio dobrane buty https://dotenisa.pl/buty-do-tenisa-meskie-c-11.html do takiego sportu, to podstawa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger