"6 trwa odliczanie ..." Erica Spindler - recenzja
Witajcie :-) Pamiętacie, niedawno pisałam recenzję "7" Ericy Spindler . Teraz ukazała się kolejna zserii książka, a mianowicie "6". Książka tak samo wciągająca jak poprzednia, czyta się ją bardzo szybko, cały czas coś się dzieje i nawet jak zechcecie ją odłożyć, żeby przeczytać później, to nie wiem, czy niektórym się to uda :-). Jeśli lubicie kryminały, to świetna propozycja do poczytania na długie wieczory. Polecam :-)

Historia dwójki partnerów : Micki Dave (pseudonim Wściekły Pies). Doświadczonej Pani detektyw z Nowego Orleanu i Zachu Harrisie (pseudonim Hollywood) zuchwałym czarusiu obdarzonym niezwykłymi "mocami" z Kalifornii.

Minęły trzy miesiące od feralnej nocy, kiedy Micki o mało nie straciła życia.
Po traumatycznych przeżyciach Micki zaczyna wracać do służby. Rozpamiętuje jednak każdy fragment swojej historii, bo jak to możliwe, że jednak przeżyła ... W pamięci powraca obraz tajemniczego kokonu światła, a Zach, który był z nią w chwili strzału nic nie chce rozpamiętywać. Micki zaczyna szukać świadków, ale prawda z jaką przyszło się jej zmierzyć okazuje się niezrozumiała i dość szokująca. Gdy Nowym Orleanem zaczyna wstrząsać fala brutalnych naruszeń miru domowego, szybko wraca do równowagi, ale tylko na krótką chwilę, ponieważ musi walczyć o bezpieczeństwo osób, które są w jej samotnym życiu bardzo ważne. Czas niestety nie jest jej sprzymierzeńcem. Angel, Aleksander i Bear dla nich gotowa jest na wszystko. W całej tej sytuacji może liczyć na Zacha, który wprowadza ją w swój świat ...Tytuł: "6"
Autor: Erica Spindler
Okładka: miękka 
Stron: 352
Cena okładkowa: 39,90 zł 
Wydawnictwo: Edipresse Książki3 komentarze:

  1. Bardzo lubię książki tej autorki. Chętnie przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna autorka. Na pewno warto dać jej szansę. Doskonale się czyta.

    OdpowiedzUsuń
  3. Chwila wytchnienia od codzienności, dzięki dobrej książce w ręce.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger