Cała prawda o mężczyznach Ian K. Smith recenzjaJakiś tydzień temu od wydawnictwa G+J otrzymałam do zrecenzowania książkę " Cała prawda o mężczyznach". Autorem książki jest Ian K.Smith. Jest on autorem bestsellerowych poradników, lekarzem, specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie żywienia człowieka i dietetyki oraz treningów, twórcą popularnych inicjatyw zdrowotnych i programów telewizyjnych. 

Autor ostateczna decyzję o napisaniu książki podją  pewnego popołudnia, gdy siedział w sali wypełnionej ponad trzystoma kobietami, ktore miały wziąść udział w seminarium o tym, jak odzywskać zdrowie. Autor był ciekaw co ludze prowadzący to spotkanie zamierzają powiedzieć grupie kobiet, dobrze wykształconych, zamożnych itd.  Na spotkaniu pojawił sie watek o tym jak zanleźć właściwego partnera i zatrzymać go przy sobie. To zagadnienie zmieniło spokojne i dystyngowane panie w stado rozwścieczonych wojowniczek. Autora najbardziej zdenerwowała ostra krytyka facetów. To właśnie seminarium zainspirowało go do napisania książki. 

W książce autor przedstawia 10 złotych zasad, m.in.
  • Bądź szalona, ale nie całkiem stuknięta.
  • Mów to co myślisz, albo nie mów nic.
  • Zapłać czasem za coś.
  • Unikaj dramatyzowania.
  • Pozwól mężczyźnie być mężczyzną.

To tylko pięć, reszty nie będę zdradzać :)) Książka napisana w bardzo fajny i ciekawy sposób, czytając można się czasem nieźle pośmiać :)) Biorąc do reki książkę byłam ciekawa, czy znajdę w niej coś czego nie wiem, na temat naszych panów. Coś tam znalazłam. muszę kilka rad wziąć do siebie i się poprawić :) Człowiek codziennie się czegoś uczy, przede wszystkim ważne są kompromisy i chęć brania pod uwagę potrzeb partnera, a nie tylko swoich.   Każda zasada opisana w książce zawiera na końcu ściągę z najważniejszymi punktami, porady, opisy sytuacji. Jest napisana bardzo przejrzyście i ciekawie jasno. Książkę tę możecie kupić w wydawnictwie G+J

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger