Sawex Foods ryże Halina - współpracaNadrabiam zaległości :)) Nowa współpraca z Sawex Foods i jedna z ich marek Halina :) W paczuszce dostałam:
Ryż naturalny brązowy - est jednym z najmniej przetworzonych, a co za tym idzie, najbardziej wartościowych na świecie.

Kasza gryczana prażona - jest jednym z najmniej przetworzonych, a co za tym idzie, najbardziej wartościowych na świecie. Złocisto-brązowa barwę ziarna oraz swoisty smak kasza zawdzięcza najwyższej jakości gryki, z której jest produkowana. Zawiera dużą ilość witamin i minerałów. Przez specjalistów od żywienia uważana jest za najzdrowszy gatunek kasz.

Kasza jęczmienna mazurska  - produkowana jest z najwyższej jakości jęczmienia. Charakterystyczny dla kaszy Halina  jest swoisty smak oraz jasno brązowa barwa ziarna.

Kasza Kuskus - ziarenka kuskusu są w świecie muzułmańskim symbolem szczęścia i bogactwa. Dzielenie się nimi symbolizuje otwartość na ludzi i poczucie wspólnoty. Kuskus jest narodową potrawą kuchni marokańskiej. Jednak tą nazwą określa się zarówno potrawę z drobnej kaszy pszenicznej, jak i samą kaszę.

Soczewica zielona - jest jedną z najstarszych roślin uprawnych. Jej nasiona zawierają dużo białka, witamin, szczególnie kwasu foliowego. Kwas foliowy jest niezbędny w procesie tworzenia krwinek czerwonych, reguluje rozwój komórek nerwowych, wpływa na prawidłową funkcję układu nerwowego, przewodu pokarmowego, narządów płciowych. 

Fasola drobna - dzięki wysokiej zawartości białka jest podstawą diety wegetariańskiej. Zawiera fitohormony, które łagodzą objawy menopauzy. Dodatkowo wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu i chroni przed chorobami nowotworowymi. Jest nieocenionym źródłem witamin z grupy B, oraz E i A, a także potasu i kwasu foliowego.

Płatki owsiane błyskawiczne - to bogate źródło białka i błonnika – dwóch składników bardzo ważnych dla organizmu człowieka. Zawierają również duże ilości potasu i magnezu. 

Płatki ryżowe błyskawiczne dla dzieci - to produkt, który powstał z lekkostrawnego, nie zawierającego cholesterolu ani glutenu ziarna ryżowego. Dzięki swoim właściwościom błyskawiczne płatki ryżowe Halina polecane są nie tylko dzieciom ale także alergikom, osobom z dolegliwościami układu pokarmowego oraz chorym na celiakię.


W najbliższym czasie opinie i potrawy z produktami. Z tej marki znałam i używałam kilka produktów. Byłam zadowolona z kaszy gryczanej, którą strasznie lubię, mam ją już sprawdzoną :)). Bardzo się cieszę z otrzymanych pozycji i dziękuje za możliwość przetestowania :)))))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger