Intryga - L.J.ShenPo książkę sięgnęłam zachęcona opiniami i powiem Wam, że książka jest świetna. Pochłonęłam mnie całkowicie i choć czasem wzbudzała różne odczucia, czytałam i czytałam, bo byłam ciekawa co dalej. Nie czytam jakoś książek typu miłość i nienawiść , ale nie żałuję ta jest rewelacyjna i wzbudza w nas czasem skrajne emocje :-) Ja w trakcie czytania książki tytułowy "Brutal" czyli Baron Spencer Junior stanąłby przede mną to bym go dosłownie pobiła ;-) Arogancki, nie szanujący ludzi goguś wrrr ;-)

Emilly to młoda dziewczyna, niespełniona artystka, którą życie stawia w trudnej sytuacji. Ze swoją rodzina zamieszkuje w przybudówce wielkiej posiadłości. Jej rodzice pracują dla Państwa Spencer. Gdy poznała Barona wiedziała, że ten facet to nic dobrego. Od samego początku jej nie szanował, poniżał i obrażał. Była dla niego nikim, zwykłą służką. Dziewczyna jednak bardzo mu się podobała, przez co traktował ją jeszcze bardziej oschle. Kiedy Emilly związała się z jego przyjacielem, ten wyrzucił ją z posiadłości.

Los bywa jednak przewrotny i lubi płatać figle. Oboje spotykają się po dziesięciu latach. Baron wobec dziewczyny ma plany i biedna dziewczyna zostaje wciągnięta w grę, którą funduje jej "Brutal"

Książka targa uczuciami, wywołuje skrajne emocje, jest fenomenalnie napisana i ciężko jest przerwać czytanie. Postacie, pomimo tego, że ciągle nas denerwują, dają się polubić. Większa część książki poświęcona jest Baronowi, ale to on właśnie w książce najbardziej się zmienia. Autorka nie daje nam typowej opowieści miłosnej, ale historię w której znajdziemy troszkę humoru, więcej gniewu i bólu, które przeplata namiętność i która ma świetne zakończenie, które bardzo mi się podobało.

Jeśli lubicie książki, w których cały czas coś się dzieje, które targają emocjami, to polecam Wam ją bardzo. Jest to naprawdę kawał dobrej i ciekawej książki. Ja czekam na kolejne części :-)
Tytuł: "Intryga"
Autor: L.J. Shen
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Stron: 352
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki
2 komentarze:

  1. U mnie czeka na swoją kolej :)
    http://whothatgirl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, lubię takie książki, w których coś się cały czas dzieje, wciągające i rozbrajające ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger