"Parker Rain" Anna Wolf

 


Parker Rain mieszka w Newport News. Właściciel baru, który ma reputację mordercy. W trakcie studiów dorabiał jako uczestnik w nielegalnych walkach, rok niesłusznie siedział w więzieniu. Pomimo tego wszystkiego stara się żyć spokojnie. 

Corina to młoda pani prawnik. Została porzucona przed ołtarzem. Teraz uciekła z miasta, żeby odetchnąć od tego co ją spotkało. Los chce, że zamieszkuje obok Parkera. 

Od chwili pierwszego spotkania coś między nimi zaiskrzyło. Niestety na horyzoncie zaczynają zbierać się czarne chmury. Brat Parkera chce go na siłę wciągnąć ponownie w świat nielegalnych walk, a były chłopak Coriny nie chce jej dać spokoju...

Nie wiem co te książki mają w sobie, ale czyta się je szybko i z wielką przyjemnością. Akcja gna tutaj w zawrotnym tempie. Cały czas coś się dzieje. Twórczość autorki znam tylko z antologii, ta książka to moja pierwsza tej autorki i jestem mile zaskoczona. Jest tu wszystko tak jak trzeba i ze smakiem. Nie ma wulgarnych scen erotycznych, momentami jest niebezpiecznie, czasem zabawnie. Bohaterowie są sympatyczni, fabuła ciekawa i dopracowana. Książka idealna na długie jesienne wieczory. Taka na odstresowanie. Polecam :-)


Tytuł: "Parker Rain"
Autor: Anna Wolf
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Stron: 320
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Muza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger