" I nigdy Cię nie opuszczę" Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska

 


Pamiętacie książkę "I ja Ciebie też"? Premierę miała w zeszłym roku, mnie osobiście bardzo przypadła do gustu. Teraz możemy poznać dalsze losy Wiktorii, Laury i Agaty. Trzy zwariowane przyjaciółki, którym życie nie szczędzi niespodzianek. 

Agata to reżyserka programów rozrywkowych. Jest w związku z mężczyzną, który w Sylwestra uratował jej życie. Niestety Artur nie rozumie za bardzo jej pracę, co prowadzi do coraz częstszych kłótni. Na horyzoncie pojawia się też jej wielka miłość sprzed lat. Laura, która w zeszłą Wigilię straciła pracę, teraz zmaga się z uzależnieniem alkoholowym. Wiktoria planuje ślub ze swoim byłym mężem Karolem. Ma on być ślubem marzeń...

Historia lekka i przyjemna, do tego życiowa. Jest tu kilka zwrotów akcji, trochę humoru, ale są też i poważne tematy. Książka czyta się po prostu sama. Nie ma tu zbędnych opisów, bohaterki to trzy zupełnie różne kobiety, które przyjaźnią się dość długo. Lektura idealna na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Ja z niecierpliwością czekam na kolejne perypetie bohaterek, a Wam mogę tylko polecić :-)


Tytuł: "I nigdy Cię nie opuszczę"
Autor:  Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska
Okładka: miękka
Stron: 328
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Słowne 

3 komentarze:

  1. Właśnie zamówiłam sobie tę książkę :) Jestem ciekawa jak mnie się spodoba.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapisuję na listę książek wakacyjnych. Może kiedyś przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię czasem sięgnąć po takie obyczajówki, w tym przypadku na pewno zacznę od pierwszej części :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger