"7 dni na detoks. Program clean 7" Alejandro Junger

 


Doktor Alejandro Junger to lekarz medycyny funkcjonalnej, kardiolog i internista. Wiedzę z zakresu medycyny wschodniej zdobył w Indiach. W książce przedstawia nam 7 dniowy plan oczyszczenia naszego organizmu dzięki któremu odzyskamy równowagę. 

Z wodą, jedzeniem, powietrzem przenikają do naszego organizmu toksyczne substancje. Gromadząc się w naszym organizmie szkodzą naszemu zdrowiu powodując wiele chorób. Dobra wiadomość jest taka, że nasz organizm potrafi się oczyścić. Właśnie w tym może nam pomóc program clean 7.

Program doktora Jungera prowadzi do równowagi organizmu poprzez wyregulowanie chemicznych reakcji w naszym ciele. Autor przygotował nam wiele wskazówek oraz plany posiłków wraz z pysznymi przepisami. Program opiera się na kluczowych zasadach medycyny funkcjonalnej, medycyny ajuwerdyjskiej oraz postu okresowego (przerywanego). Mamy tutaj przygotowanie do programu gdzie autor wszystko nam wyjaśnia. Dowiemy się tutaj co nas czeka, jak i co mamy przygotować, jakie posiłki powinniśmy jeść itd. Następnie przechodzimy już do diety, gdzie znajdziemy rozpiskę na każdy dzień po dniu, oraz wszelakie zalecenia, które pomogą nam w przetrwaniu programu. Oczywiście autor w książce umieścił dla nas planer w którym będziemy zapisywać co robiliśmy i jedliśmy w danym dniu. Znajdziemy tutaj też listę produktów zalecanych i niezalecanych, oraz porady co robić po skończonym programie. Ostatnia część książki to przepisy na lekkie i pożywne koktajle i dania. Tytuł: "7 dni na detoks. Program clean 7"
Autor: Alejandro Junger
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Stron: 348
Cena okładkowa: 49,90 zł
Wydawnictwo: Laurum

6 komentarzy:

 1. Chętnie przeczytam książkę bo interesuję się oczyszczaniem organizmu. Warto zapisywać sobie w zeszycie co się je i jakie ilości. To zwiększa motywację 😊🌞

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe książki recenzujesz :)
  PS Priv :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam w domu pewną serie "Dieta oczyszczająca jelita" może czytałaś? Książka która opisuje kompleksowy program, który pomoże ci uzdrowić i zregenerować jeden z najbardziej obciążonych obszarów w twoim ciel.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od czasu do czasu kusi mnie taki detoks. Chyba porozmawiam z moim lekarzem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stosowałaś to w praktyce? Jestem ciekawa, czy to działa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger