"Co się skrywa między nami?" John Marrs

 


Nie wiem co mam napisać i nie dlatego, że książka była zła, bo wręcz przeciwnie, była dobra, tylko dlatego, że nie wiem jak przekazać wszystkie myśli, które kłębią mi się w głowie po jej przeczytaniu. Jest to książka, która zostaje w pamięci i ma w sobie wiele emocji, od tego zacznę. 

Matka (Maggie) i córka (Nina) Simmonds, obie napędzane nienawiścią. Obie stają się więźniami we własnym domu. Meggie jest uwięziona fizycznie na strychu. Jest więźniem swojej córki, z kolei Nina jest więźniem swojego umysłu. Córka karze matkę za to co zrobiła w przeszłości. Matka podjęła kiedyś kilka decyzji, ale tylko po to, żeby chronić swoją córkę...

"Co się skrywa między nami" to świetny thriller psychologiczny, który od samego początku wciąga nas bez reszty. Jak zaczniemy czytać, to musimy skończyć. Zostaje na długo w pamięci, czasem budzi grozę i przeraża. Poznajemy tutaj punk widzenia matki i córki.  Wszystkie informacje i kolejność w jakiej są nam one dozowane została bardzo dobrze przemyślana. Za każdym razem jak dostajemy nową informację, mamy mętlik w głowie, a nasze dotychczasowe przypuszczenia się nie sprawdzają. Cała historia jest trochę pokręcona, ale to w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Zakończenie na długo zostanie w głowie. Całość jest naprawdę dobra, warto przeczytać :-) Polecam :-)


Tytuł: "Co się skrywa między nami?""
Autor: John Marrs
Oprawa: miękka
Stron: 400
Cena okładkowa: 42,90 zł
Wydawnictwo: Burda Książki

7 komentarzy:

 1. Czasami taki natłok myśli,emocji, to najlepsza możliwa rekomendacja

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa książka Świetnie recenzujesz książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie przeczytałabym tą książkę :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie :) lubię książki które zostają w głowie długo po przeczytaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po pierwszym akapicie o twoich myślach po niej, mam ochotę ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger