Oryginalny pomysł na prezent walentynkowy

 


Dzień dobry :-) Niedługo Walentynki i na pewno już zaczynacie się zastanawiać jak je spędzić lub co kupić ukochanej osobie w prezencie. Ja w tym roku postawiłam na Prezent Marzeń.  W obecnej sytuacji jest to też dobre rozwiązanie ze względu na pandemię w trakcie której jesteśmy. Stwierdziłam, że nie będą kupować kolejnej rzeczy, tylko postanowiłam dla męża zamówić coś innego.

Korzystałam już z tej formy wiele razy i zawsze osoba obdarowana, była bardzo zadowolona z prezentu. Prezent wybierałam przeważnie na stoisku w galerii, ale tym razem skorzystałam z formy przez Internet, która okazała się bardzo wygodna, a realizacja szybka. Gdy weszłam na stronę Prezent Marzeń, to ciężko było mi się zdecydować na wybór atrakcji, która przypadła by mu do gustu. Jest tyle ciekawych ofert, że po prostu przepadłam. Na pewno każdy znajdzie tam coś ciekawego.


Wybór jest ogromny. Są warsztaty, skok na bungee, lot balonem, lot motolotnią, lot helikopterem, skok ze spadochronem, przejażdżka ciekawym samochodem. Są też ciekawe oferty dla dwojga - takie jak pobyty w Spa, romantyczne kolacje dla dwojga, czy weekendy w hotelach. Ze względu na to, że mamy pandemię i nie wiedziałam jak uda się mojemu mężowi skorzystanie z oferty zamówiłam dla niego prezent w formie karty podarunkowej, który może wykorzystać przez 365 dni. Atrakcję wybierze sam, myślę, że taka forma przypadnie mu do gustu i będzie zadowolony. 


Gdy wybierzemy atrakcję, składamy zamówienie i czekamy na kuriera. Realizacja jest bardzo sprawna i szybka. Prezent Marzeń otrzymujemy zapakowany w gustowną torbę, karta podarunkowa zapakowana w eleganckie, metalowe pudełeczko. Żeby zrealizować kartę podarunkową musimy wybrać atrakcję i opłacić ja kartą na odwrocie której znajdziemy numer karty. Wpisujemy ten numer w odpowiednie miejsce i mamy zamówioną atrakcję. Wy wybraliście już prezent na Walentynki dla bliskiej osoby?
9 komentarzy:

 1. Stronę Prezent Marzeń znam i bardzo polecam :D
  Pomysł na taką kartę podarunkową jest naprawdę świetny :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie! Podarować w prezencie emocje i wspomnienia, zamiast kolejnej rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki prezent to świetny pomysł, bardzo lubię otrzymywać i obdarowywać tego typu niespodziankami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym taki prezent walentynkowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na prezent. Mam nadzieję, że jeszcze z nim zdążę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Komuś na urodziny jeszcze może, ale na walentynki, dla osoby, którą zna się najlepiej... no nie. Nie pasuje mi :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger