"Poza kontrolą" Kathryn Croft"Poza kontrolą" Kathryn Croft to książka z serii na jeden wieczór. Z autorką spotykam się po raz pierwszy i na pewno nie ostatni, choć miałam nadzieję, że książka będzie mocnym thrillerem, a nie do końca taka była, ale miała to coś, co nie pozwoliło na odłożenie jej na później. Na pewno super skonstruowana pod względem psychologicznym, trzymająca w napięciu i ciekawa. 

Callie to młoda dziewczyna, który marzy o tym, żeby zostać matką. Kiedy wychodzi za mąż za Jamesa wydaje jej się, że w końcu jej marzenie się spełni i będzie świetną matką dla jego dwóch synów. Rzeczywistość pokazuje jej, że tak nie jest. Chłopcy skutecznie uprzykrzają jej życie i na każdym kroku dają do zrozumienia, że nie zastąpi im zmarłej niedawno matki. Mimo wszystko z Jamesem tworzą udane małżeństwo. Wszystko zaczyna się psuć, gdy w ich życiu pojawia się Rhys kolega starszego syna Jamesa Dillona. Dodatkowo Callie zaczyna podejrzewać, że mąż ma romans ze swoją współpracownicą Tabithą ... 

"Poza kontrolą" jest książką, która na pewno Was zaskoczy, mnie zakończenie zaskoczyło bardzo. Czyta się super, książka jest nieodkładalna. Autorka bardzo umiejętnie bawi się z nami w  kotka i myszkę. Jak już nam się wydaje, że coś wiemy, to zaraz okazuje się, że nie, nie, tak się nam tylko wydawało ;-) Pokazuje jak łatwo doprowadzić swoje życie do ruiny, gdy nie mówi się prawdy. Jak wydawałoby się małe kłamstwo może pociągnąć za sobą lawinę dramatycznych wydarzeń, nad którymi w końcu już nie panujemy. Napięcie mamy tutaj cały czas, od samego początku do końca. Tak jak pisałam na początku zabrakło i trochę dreszczyku, ale mimo tego jest to super powieść, którą polecam Wam bardzo. Ja zabieram się za nadrabianie zaległości i pozostałe książki autorki. Mam nadzieję, że będą równie wciągające jak ta :-)


Tytuł: "Poza kontrolą "
Autor: Kathryn Croft
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Stron: 386
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Burda Książki

6 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger