7 Erica Spindler - recenzja
Detektyw Micki Dare to doświadczona policjantka, woli pracować sama, ma swoje zasady, jest wymagająca i pracowita. Przez szefa zostaje wybrana do specjalnego zadania (poufnego programu). Zostaje jej też przydzielony partner Zach Harris tzw, "szóstka", który ma podobno specjalne zdolności, przeszedł specjalistyczny kurs dla osób, które mają szósty zmysł, potrafią dotrzeć do informacji, do których przeciętny człowiek nie ma dostępu. Micki nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, bo oprócz tego, że ma prowadzić ważną sprawę, to jeszcze ma czuwać nad bezpieczeństwem za bardzo dbającego o swój wygląd Harrisa. 

Powoli z biegiem czasu przekonuje się jednak do niego, bo okazuje się, że zyskuje on przy bliższym poznaniu. Dociera też do niej, że gra toczy się stawkę wykraczającą poza rozwiązywanie zagadek i łapanie złoczyńców. Czai się bowiem nowy rodzaj zła, które jest bardziej przebiegłe niż wszystko, z czym Micki miała do tej pory do czynienia. Może się też okazać, że ona i Zach są jedynymi osobami, które moga to zło powstrzymać. 

Tymczasem ginie kolejna ofiara, Micki jest przerażona faktem, że może jednak się nie udać, że zło, któremu stawiają czoła może zniszczyć ich wszystkich.

A wszystko zaczęło się od pierwszej soboty lipca, zaginionej kobiety i siódemki wyrytej na drzwiach jej domu. Wtedy zaczęło się odliczanie ...

Tytuł: "7"
Autor: Erica Spindler
Okładka: miękka 
Stron: 320
Cena okładkowa: 39,90 zł 
Wydawnictwo: Edipresse Książki

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger