"Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi" Agnieszka Mielech

 


Nowy rok szkolny niedługo się rozpocznie. Wydawnictwo Wilga przygotowało dla wszystkich fanek Emi nowy kalendarz - planner na rok szkolny 2021/2022 :-)

Planer pomoże nam zaplanować naukę, prace domowe, mamy tutaj miejsce na plan lekcji i ważne wydarzenia. Znajdziemy w nim siedem kroków superdziewczyny do superorganizacji. W szkolniku możemy zapisać swoje plany, cele czy odrabianki. Możemy zapisać ważne notatki, wspomnienia z tygodnia, co mamy do zrobienia i jaki sport mamy zamiar w danym tygodniu uprawiać. Po zakończeniu miesiąca poznajemy superdziewczynę. Wśród nich znajdziemy np. Igę Świątek, Olgę Tokarczuk, Sabrinę Gonzales Pasterski, Julię Roberts i inne znane panie. Jest też słoik szczęścia w którym możemy wpisać swoje szczęśliwe daty, marudnik w którym możemy zaznaczyć swoje różne nastroje. Są testy do rozwiązania, gry, zaznaczone ważne daty takie jak Walentynki czy Halloween. Mamy również listę prezentów świątecznych i miejsce na wpisanie ważnych dat urodzin lub rocznic. 

Powiem Wam, że Szkolnik to fajna sprawa. Jest bardzo ciekawie i pomysłowo wydany. Jest tu mnóstwo rysunków, miejsca na różne notatki, czy rysunki. Autorka podpowiada w nim jak tak zorganizować sobie dzień, żeby znaleźć czas na naukę i jeszcze zabawę, czy swoje sprawy. Nie bardzo spodobał mi się wybór superdziewczyn, które znajdziemy w planerze. O wielu nawet ja nie słyszałam, niektóre nie powinny się tu znaleźć tym bardziej, że jest to pozycja dla dzieci. Jest wiele ciekawych osób, które można było tu umieścić. Tak planer to bardzo fajny pomysł dla nastolatki. Myślę, że będzie idealny dla dziewczyn od 9 - 10 lat. 

Tytuł: "Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi"
Autor: Agnieszka Mielech
Oprawa: zintegrowana
Stron: 192
Cena okładkowa: 29,99 zł
Wydawnictwo: Wilga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger