Catering na imprezy, do domu, do firmy - kiedy się sprawdzi?

 


Usługi gastronomiczne przez ostatni rok bardzo się zmieniły. Przez wiele miesięcy zmuszeni byliśmy korzystać wyłącznie z opcji dań na wynos. Dzisiaj więc z ogromną przyjemnością wracamy do lokali. Zdarza się jednak, że przyjęcia urządzamy w domu lub firmie. Wtedy z pomocą przyjść nam może event catering.

Usługi cateringowe do domu - czy warto?

 Firma cateringowa wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z firmowymi imprezami, na których pojawia się przepyszne jedzenie. Profesjonalna obsługa, ciekawe propozycje w menu - to wszystko sprawia, że nawet małe wydarzenie nabiera ciekawego charakteru. Niesłusznie jednak myślenie o cateringu ograniczamy wyłączeni do wydarzeń biznesowych. Takie wsparcie możemy zamówić na bardzo różnego rodzaju uroczystości rodzinne, domowe garden party i wiele innych wydarzeń. To, że organizujesz imprezę w domu, nie oznacza, że musisz dwa dni przed nią spędzić cały czas w kuchni. Bez problemu możesz zamówić nie tylko przygotowanie jedzenia, ale i całą obsługę. Wszystko zależy od twoich potrzeb i oczekiwań. Warto jednak wziąć to rozwiązanie pod uwagę, bo możesz się w ten sposób znacznie odciążyć.

Imprezy firmowe, urodziny, chrzciny

Firma cateringowa pomoże ci zorganizować zarówno wydarzenia firmowe, jak i prywatne. Nowe menu z pewnością przypadnie do gustu rodzinie i znajomym, a ty zapomnisz o wielkich zakupach, gotowaniu i stresie z tym związanym. Będziesz mógł/mogła przeznaczyć ten czas na planowanie imprezy od zupełnie innej strony. Catering dowiezie wszystko na miejsce, zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem. Jeśli zamówisz kompleksową obsługę, możesz liczyć na profesjonalne przygotowanie stołów, odpowiedni serwis każdego dania. Catering na imprezy Wrocław daje naprawdę duże możliwości, jeśli chodzi o kształtowanie oferty, korzystanie z różnego rodzaju usług dodatkowych, tworzenie niestandardowego menu.

Jak wybrać catering na imprezy - Wrocław 

Hasło catering Wrocław daje wiele zapytań. Nie wszystkie jednak spełnią twoje oczekiwania. Warto więc na początek zastanowić się, jakiego rodzaju menu cię interesuje. Czy mają to być dania obiadowe, przekąski, sałatki, czy potrzebujesz deseru, napojów. Wszystkie tego typu informacje należy zebrać, zanim zaczniesz szukać cateringu. Przyglądając się ofertom, bierz pod uwagę nie tylko cenę i menu, ale elastyczność, sposób reagowania na zgłaszane przez ciebie potrzeby. Z pomocą mogą ci przyjść także opinie w sieci, jakie ma dany catering. Oczywiście trzeba do nich zawsze podchodzić z pewnym dystansem, natomiast w wielu przypadkach są one bardzo pomocne. 


6 komentarzy:

 1. My akurat nie korzystamy z cateringu, ale w mojej rodzinie są bardzo popularne. Na pewno to bardzo wygodne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami z takiego cateringu naprawdę warto skorzystać :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Catering na domowe imprezy to dobre rozwiązanie. Zamiast być umęczonym przygotowaniami można miło spędzić czas z najbliższymi... Choć niestety komentarze co niektórych odnośnie pójścia na łatwiznę i skorzystania z cateringu potrafią zepsuć całe przyjęcie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Catering? Jak najbardziej tak, zwłaszcza dla osób, które cenią sobie wygodę i nowe - niepowtarzalne smaki dań.
  Ja natomiast lubię spędzić dzień-dwa w kuchni przyrządzając potrawy na ważne uroczystości. Lubię ten klimat :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. catering to świetna sprawa na większe imprezy :) nie musimy stać w kuchni, możemy spokojnie zająć się gośćmi! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W czasie pandemii częściej korzystałem z cateringu. Raz, że nie miałem chęci na gotowanie, a dwa - wszystko pozamykane. Człowiek chciał zjeść coś dobrego, to zostawał catering.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger