Lamy United. Tom 2 Lamy do boju - recenzja


Jakiś czas temu na blogu była recenzja pierwszej części tej książki "Lamy United". Niedawno nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa ukazał się to drugi przygód uzdolnionych lam "Lamy do boju".

Tym razem lamy zostają zaproszone na Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej. Chłopcy Tom i Kair po sukcesie Lam w finale "Lamy United" dostają zaproszenia na różne mecze towarzyskie oraz pokazowe. Te zaproszenia są do najlepszych drużyn świata. Drużyna angielska, która ma ostatnio kłopoty postanawia zaprosić do swojej drużyny właśnie lamy. Ich obecny menadżer Ray Sowiniuk (który podobny jest do sowy) ma dokonać selekcji. Trener wybrał graczy, ale zostawił cztery miejsca puste, ciekawe kto je zajmie? Czy lamy zagrają w Mistrzostwach Świata ? 

Książeczka świetnie napisana, tak jak poprzednia bawi, jest pełna akcji. Ta dodatkowo nauczy fanów piłki nożnej profesjonalnych zwrotów dotyczących piłki nożnej. Dodatkowo w książce znajdziemy zabawne rysunki, dużą czcionkę i krótkie rozdziały. Książka napisana prosty, zrozumiałym językiem, więc dzieci nie będą miały problemu ze zrozumieniem. Tak jak poprzednia przeznaczona dla dzieci w wieku 9+. Polecam, bo naprawdę świetnie się przy niej ubawicie i spędzicie miło czas :-)
Tytuł: "Lamy United. Tom 2 Lamy do boju "
Autor: Scott Allen
Okładka: miękka
Stron: 304
Cena okładkowa: 25,90 zł
Wydawnictwo: Zielona Sowa

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger