"Moje wielkie ruskie wesele" Anna Mandes - Tarasov
Witajcie :-) Dziś zacznę od recenzji bardzo zabawnej, idealnej na lato książki " Moje wielkie ruskie wesele"Anny Mendes - Tarasov. Autorka jest dziennikarką i autorką bloga parismoskwa.com. Pracowała w miesięczniku "Pani", była naczelną "Samego Zdrowia" i "Dobrych Rad"

Anka jest dziennikarką jednej z warszawskich gazet. Przygotowuje się do zamążpójścia. Chce, żeby wszystko wypadło i ułożyło się jak najlepiej. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli. Gdy w przygotowaniach pomagają koledzy z pracy, bo redaktor naczelna chce ze ślubu zrobić temat numeru ! Rodzina i przyjaciółki też sceptyczne podchodzą do tematu. Redakcyjny guru od kultury Krzysztof jak dowiedział się o jej ślubie z Rosjaninem wykrzyknął "Wyjść za Ruskiego ?! Tego się Ojczyźnie nie robi! Przygotowania do ślubu stają się dla Anny ciężkie do ogarnięcia, bo na każdym kroku spotyka jakieś przeszkody. Czy w końcu uda się jej spokojnie dotrwać do wymarzonego ślubu ze swoim ukochanym ???
Zanim się tego dowiecie poznacie historię miłości Anny i Miszy. Wszystko zaczyna się w Paryżu...

"Moje wielkie ruskie wesele" to bardzo lekka, zabawna i ciepła opowieść o miłości, tak trochę z przymrużeniem oka. Autorka pokazuje w zabawny sposób zderzenie kultur i obyczajów. Jest też stereotypowe myślenie o Rosjanach. Wszystko przedstawione w ciepły, pełen humoru sposób. Książkę czyta się rewelacyjne, ja na pewno sięgnę po kolejne tytułu autorki :-)


Tytuł: "Moje wielkie ruskie wesele"
Autor: Anna Mandes - Tarasov
Okładka: miękka
Stron: 283
Cena okładkowa: 39,90 zł 
Wydawnictwo: Edipresse Książki

2 komentarze:

  1. Lubie książki pisane na wesoło, więc bardzo chętnie do niej zajrzę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. brzmi obiecująco, chętnie ją przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger