"Akademia przyrody, zrób to sam"Pamiętacie, jakiś czas temu polecałam Wam jedną książkę z tej serii - klik. Teraz pokazuję kolejną, równie ciekawą i kreatyną. Tym razem jest to Akademia przyrody. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Martel

Wakacje już tak na dobrą sprawę mamy i czasem fajnie zadbać, żeby dzieci miały co robić, jak np bedzie brzydka pogoda, albo jak wrócą z podwórka i będą chciały jeszcze coś robić. W książce znajdziemy propozycje ozdób, które dzieci mogą zrobić z rzeczy, które znajdą na spacerze w parku, lesie lub ogrodzie. Lub które mamy w domu. Będą mogły zrobić piękne kwiatki z szyszki, naszyjnik z makaronu, piękne podstawki pod kubek, ramkę znad morza, żabkę z kamieni i muszelek, bransoletki z pestek jabłek i wiele innych.

Wykonanie ozdób nie jest skomplikowane,ozdoby są kolorowe, a w książce mamy wszytko wyjaśnione jak mamy co robić krok po kroku. Dzieci będą zadowolone z tego co wykonały, a przy tym twórczo spędzą czas :-). Polecam, bo książeczka naprawdę super :-)

 Tytuł: "Akademia przyrody, zrób to sam"
Okładka:miękka

Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Martel

3 komentarze:

  1. Fajna książeczka. Dzieci nie będą się z nią nudzić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że nie jedno dziecko zaciekawi :). Ja akurat lubię tego typu, kreatywne książki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój synek uwielbia takie książki:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger