"Bohaterowie z boiska. Urodzony sportowiec Grzegorz Krychowiak"
Macie w domu młodych fanów piłki nożnej ??? Ja mam, jak mąż fanem nie jest, obejrzy oczywiście tak jak ja, to syn jak na razie mało jajka nie zniesie :-). Koszulki, książki, przybory szkolne, wszystko tylko piłka i piłka, no jeszcze Transformers. Tym razem dopadł tą książeczkę o Grzegorzu Krychowiaku. 

Bohaterowie z boiska to seria, która przybliżmy młodym fanom piłki nożnej piłkarzy obecnej reprezentacji Polski i legendy polskiej piłki nożnej. W serii ukazały się już: Łukasz Fabiański, Magiczne rękawice Arkadiusz Milik, Mistrz żonglerki Zbigniew Boniek, Szybki jak wiatr Sebastian Mila, Piłkarski dyrygent Jakub Błaszczykowski, Niezłomne serce Łukasz Piszczek, Piłkarski diament Włodzimierz Lubański, Król strzelców Kamil Grosicki.

Książeczka opowiada o tym jak Grzegorz Krychowiak został tym kim jest teraz. Historie opatrzone zabawnymi rysunkami, tekst to duże litery, które ułatwiają czytanie. Wszystko napisane lekko i w zrozumiały, prosty sposób. Mój fan zadowolony bardzo :-)Tytuł: "Bohaterowie z boiska Urodzony sportowiec Grzegorz Krychowiak"
Autor: Marcin Rosłoń
Okładka: miękka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Publicat
Stron: 95
Cena: 15,99 zł 

1 komentarz:

  1. Mój mąż nie jest wielkim fanem piłki nożnej - obejrzy, ale jak nie to też dramatu nie ma ;) Syna nie mam,ale mam dorosłą córkę, która wiedzą o piłce nożnej mogłaby zagiąć niejednego faceta ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger