Kcalmar wpis informacyjny

Wpis informacyjny

Hej :))
Jakiś czas temu ruszyła pierwsza tego typu platforma w Polsce dla pacjentów i dietetyków Kcalmar. Platforma dostępna jest pod adresem: www.kcalmar.com . Po zalogowaniu się na stronie użytkownik może bezpłatnie wybierać spośród 12 programów odżywiania w zależności od stylu życia, aktywności fizycznej, preferencji, celów i potrzeb, które aktualizowane są co tydzień i pogrupowane w 4 kategorie. Użytkownik co tydzień będzie otrzymywał tygodniowy jadłospis opracowany przez profesjonalnego dietetyka wraz z listą zakupów i informacją o wartościach odżywczych poszczególnych produktów. Używanie serwisu jest bezpłatne, trzeba posiadać jednak kod dostępu.
Serwis ten tworzą ludzie z pasją, który składa się z dietetyków: Marzeny Skwary, dr Barbary Szyszkowskiej, Anny Chitryń, Anny Szponar i Aleksandry Ogłozińskiej, oraz trenera Tomasza Bali. 
Aktualnie pacjenici mogą wybierać spośród 4 kategorii i 12 planów odżywiania:
1. Korpo - program dostosowany do intensywnego tryby życia i korporacyjnych realiów. 
Dostępne są 2 warianty: dieta dla business woman, oraz dieta dla super mózgu, wspomagająca kreatywne myślenie.
2. Mama - kategoria dla kobiet planujących potomstwo, będących w ciąży, czy chcących zapewnić odpowiednie posiłki dla całej rodziny. Tutaj też dostępne są dwa programy: dieta dla przyszłej super mamy, oraz zdrowa dieta rodzina.
3. Sport - specjaliści Kcalmara twierdzą, że każda aktywność fizyczna wymaga odrębnego planu żywienia. Proponują następujące programy: dla sportowców, miss fitness, kulturystów na masę i paleo, specjalnie dla osób trenujących Cross-Fit.
4. Zdrowie - to kategoria przeznaczona dla osób chcących poprawić swoje samopoczucie, oraz zdrowie. Zawiera cztery diety: wegetariańską, bezglutenową, odchudzającą i cukrzycową.

Dzięki różnorodnym kanałom komunikacji, użytkownicy mogą pozostawać w stałym kontakcie z dietetykiem. W tym celu dostępne są następujące narzędzia:
portal - www.kcalmar.com/blog
konsultacje online z dietetykiem - poprzez skype, wiadomości prywatne na Facebooku lub czat wbudowany na stronie
infolinia
aplikacja mobilna - dostępna w App Store. Poza jadłospisami i listą zakupów, znajdują się w niej wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia. 

Jeśli ktoś miałby ochotę skorzystać to podaję darmowy kod dostępu: BABECZKI
2 komentarze:

  1. Szkoda, że logowanie tylko z facebooka :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Oprócz Pani bloga uwielbiam też blog kcalmara :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger