Przeplatanki - rymowanki Nowości od Wydawnictwa Zielona Sowa

 


Dzień dobry :-) Kochani dziś ciekawe książeczki dla najmłodszych w wieku 1-3 lata. Książeczki mają ruchome strony podzielone na 3 części dzięki którym dzieci mogą tworzyć własne opowiadania. Można je przekładać w dowolny sposób. Do tego rymowany tekst, który zawsze do siebie pasuje. Dzięki temu stworzona historyjka jest zabawna i uwierzcie na pewno pomysłowa.  Dodatkowo tworzycie ciekawe postacie i zabawne rysunki. Zabawy jest dużo :-)

Z tej serii ukazały się obecnie dwie pozycje. Pierwsza to "Bajkownicy" Znajdziemy w niej wiele postacie, które już na pewno znamy: jest wróżka o olbrzym, smok, rycerz w zbroi, pirat, księżniczka, syrenka i śmieszna czarownica :-)

Druga książeczka z serii to "Zawodowcy". Zawody, które mamy tutaj pokazane na pewno dzieci znają. Znajdziemy tutaj policjanta, fryzjerkę, piekarza i strażaka. Jest też lekarka i budowniczy na budowie. Jesteście ciekawi co oni robią?  

Książeczki są pięknie wydane. Rysunki są po prostu cudowne. Rymowanki zabawne, napisane większą czcionką. Tekstu nie ma dużo. Z racji tego, że mają ruchome strony, które możemy dowolnie układać i tworzyć swoje historyjki są na pewno świetną zabawą dla najmłodszych. Strony kartonowe, na pewno posłużą dłużej. Moje dzieci siedziały i tworzyły swoje historyjki bardzo dobrze się przy tym bawiąc. "Przeplatanki - rymowanki" to pomysłowe książeczki, które przypadną do gustu tym młodszym i ciut starszym dzieciom. Polecamy :-)

Tytuł: "Przeplatanki - rymowanki"
Autor: praca zbiorowa
Oprawa: miękka
Stron: 9 rozkładanych 
Cena okładkowa: 32,99 zł
Wydawnictwo: Zielona Sowa 

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger