Współpraca

Na początku dziękuję za zainteresowanie moim blogiem. Mój blog powstał w lipcu 2012 roku. Ciągle się rozwija i przybywa na nim ciekawych wpisów. Na blogu znajdują się przepisy na smaczne, proste i szybkie dania, a także na pyszne ciasta, ciasteczka i desery. Wszystkie przepisy publikowane na blogu są przeze mnie sprawdzone i wypróbowane. Gotowanie i pieczenia to moja pasja, chwila relaksu, bardzo miło i przyjemnie spędzony czas. Oprócz przepisów kulinarnych na blogu zamieszczam też recenzje książek, kosmetyków, oraz artykuły na ciekawe tematy.


Jeśli zainteresował Cię mój blog, zapraszam do współpracy, jestem otwarta na różne pomysły. Wystarczy, że przedstawisz swój pomysł, albo razem jakiś obmyślimy, na pewno dojdziemy do porozumienia i nawiążemy ciekawą i owocną współpracę. 

Oto kontakt do mnie: kruchebabeczki@gmail.comOto statystyki bloga za ostatni miesiąc:

Współpracuję lub współpracowałam:1 komentarz:

  1. Serdecznie dziękujemy Pani Beacie za przepyszny wpis. Nie tylko przedstawiła nasz produkt w interesujący sposób, ale także ukazała nowy, wspaniały sposób jego wykorzystania. Poza tym wpis ukazał się bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i gorąco polecamy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger