Nitulka my passion i jej cudne wyroby

 


Dzień dobry :-) Dziś kochani chciałam Wam napisać małe co nie co o Uli, która tworzy prawdziwe cudeńka. Jak założyłam swój profil na Instagramie, to rzuciły mi się w oczy koszyczki na Święta Wielkanocne. Córka zapragnęła różowo - zielony i tak zamówiłam. Mamy go do dziś i posłuży nam na pewno jeszcze kilka dobrych lat :-)

Koszyki były pierwszymi produktami jakie Ula zaczęła robić. Najpierw hobbistycznie, a teraz już pełną parą. W jej ofercie znajdziecie elementy wystroju wnętrz, dodatki modowe, chusty takie jak nasze i inne, szale, czapki, widziałam ostatnio opaski oraz torebki. Często są to pojedyncze egzemplarze lub w limitowanych ilościach. Wszystko jest robione na drutach lub na szydełku. z różnych włóczek i sznurków. 

Nam bardzo spodobały się chusty dla mamy i córki. Są w 100% bawełniane, bardzo przyjemnie się je nosi. Obie jesteśmy zachwycone :-) Mam nadzieję, a nawet jestem pewna, że posłużą nam kilka lat, bo są naprawdę bardzo praktyczne i cudne. 
Nasi Panowie chust niestety nie noszą, ale i dla nich znalazło się coś u Uli. Są to podkładki pod kubki. 
Podkładki zainteresowały kota, chyba wyczuł, że trochę do niego podobne :-)

Więcej wzorów i wyrobów Uli znajdziecie w jej sklepie internetowym: nitulkamypassion.pl , oraz na instagramie, facebooku i printerest :-) Zachęcam :-) Ja na bieżąco śledzę nowości na instagramie :-)

4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger