"Bajki do poduszki" Aniela Cholewińska - Szkolik, Barbara Supeł

 


Czytacie przed snem bajki swoim dzieciom? Moja córka sama się o czytanie dopomina, więc my czytamy. Czasem nie codziennie, ale chce więc bardzo mnie to cieszy. Jeśli szukacie spokojnych i sympatycznych bajeczek, to idealne będą te od Wydawnictwa Zielona Sowa :-)

Książeczka składa się z aż z dwudziestu jeden opowiastek, które są kilkustronicowe. Nie są ani za długie, ani za krótkie. Takie w sam raz. Bohaterami są zwierzątka leśne, bardziej egzotyczne i takie, które żyją w gospodarstwach domowych. Jest świnka, która lubi się stroić, psotny jelonek, kangur, który bawił się z koalą w chowanego, czy niedźwiadek polarny, który nie umiał pływać.

Każda opowiastka zawiera morał. Książka została pięknie wydana. Jest w twardej oprawie, a środek to cudowne i kolorowe ilustracje, które są jej ozdobą. Wykonała je Sylwia Filipczak. Pozycja przeznaczona dla dzieci w wieku 4+, ale mnie też powiem Wam szczerze bardzo się podobały. Są pozytywne, bardzo sympatyczne i przyjemne. Pozwolą dziecku wyciszyć się przed snem i przywołają dobre myśli. Z racji świetnego wydania, bajeczki będą idealne na prezent.  Polecamy :-)

Tytuł: "Bajki do poduszki"
Autor: Aniela Cholewińska - Szkolik, Barbara Supeł
Okładka: twarda
Stron: 160
Cena okładkowa: 42,99 zł.
Wydawnictwo: Zielona Sowa

3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger