Odkryj system Weber Connect Grill Smart – precyzja i pełna kontrola temperatury

 


Jeśli w grillowaniu brakuje ci precyzji - obawiasz się, że przyrządzana potrawa będzie niedopieczona lub zbyt wysuszona, ponieważ nie potrafisz ocenić, kiedy należy zdjąć ją z rusztu i jaka temperatura jest dla niej odpowiednia - to Weber Connect Grill System jest rozwiązaniem idealnym dla ciebie.

System Weber Connect – każdy grill może być smart

Weber Connect Grilling Hub to urządzenie, które sprawia, że każdy grill może stać się inteligentny. Na jakiej zasadzie działa? Technologia łączy tutaj grill z naszym smartfonem. Łącznikiem jest termometr z wymiennymi sondami, które możemy wbić w przyrządzane jedzenie oraz takie, które kontrolują temperaturę na rożnie. Urządzenie wysyła informacje do naszego telefonu o tym, co dzieje się pod pokrywą grilla. Zgłasza nam nie tylko zmiany temperatury, lecz także sygnalizuje, gdy jedzenie należy obrócić, zdjąć z grilla itd.

To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że cała nasza praca przy grillu może ograniczyć się do kontrolowania powiadomień w telefonie, obracania jedzenia i zdjęcia go w odpowiedniej chwili z rusztu. Całą resztę ma w swojej pieczy nasz inteligentny asystent, dzięki któremu zamiast bacznie pilnować grillowanego pożywienia, możemy uczestniczyć w spotkaniu towarzyskim lub oglądać telewizję czy pracować.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie zawsze do końca radzą sobie z gotowaniem, nie wiedzą, w jakiej temperaturze i jak długo należy poddawać obróbce dany rodzaj jedzenia, kiedy zdjąć stek z ognia, by był  np. średnio wysmażony. Weber Connect Grilling Hub to odpowiedź na ich bolączki – z nim grillowanie jest dziecinnie proste, a jego efekty naprawdę smaczne.

Urządzenie również jest łatwe w obsłudze i nie sprawi kłopotu nawet osobom, które obawiają się rozwiązań typu smart. Aby upewnić się, że nasz inteligentny termometr nie ulegnie zniszczeniu, warto zainwestować w futerał do przechowywania go marki Weber, który wykonano z materiałów chroniących nie tylko sprzed wstrząsami i uderzeniami, lecz także przed wilgocią oraz brudem.


Inteligentne grille firmy Weber

Nowością wprowadzoną przez firmę Weber są grille – pelletowe oraz gazowe – które mają wbudowany inteligentny system Weber Connect. Dzięki temu nie jest już konieczne dokupowanie specjalnego termometru do grilla, ponieważ ten jest już zintegrowany z urządzeniem.

System Weber Connect, po połączeniu z naszym smartfonem i zainstalowaniu specjalnej aplikacji, przeprowadza nas przez cały proces grillowania, informując nas na bieżąco o tym, co dzieje się na ruszcie. Nie tylko zgłasza nam postępy w przygotowywaniu potrawy, lecz także podaje nam na wstępie szacowany czas, jaki będzie potrzebny do upieczenia jedzenia, dzięki czemu możemy dobrze rozplanować działania.

Kupując grill ze zintegrowanym systemem Weber Connect, gwarantujemy sobie powodzenie w przyrządzaniu na urządzeniu każdej potrawy. Nawet skomplikowany do przyrządzenia idealnie wysmażony stek, nie stanowi już żadnego problemu. W systemie istnieje opcja wyboru stopnia wypieczenia mięsa, od krwistego do dobrze wysmażonego. Na życzenie naszych gości lub własne możemy więc podać stek dokładnie taki, jaki został zamówiony. 


Jeśli chcesz poznać więcej grillowych nowości, zapisz się do newslettera na stronie weber.com!

6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa opcja ;) JA nie gotuję aż tak profesjoanlnie żeby sprawdzać temperaturę mięsa, ale dla osób które zajmują się tym bardziej fachowo jak najbardziej super pomysł.

  https://redamancyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie wynalazki jednak nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mądre urządzenie😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale numer! Nie wiedziałam, że są takie urzadzenia! Muszę powiedzieć mężowi :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger