Wakacyjne Nowości od Wydawnictwa Wilga

 


Wydawnictwo Wilga dla naszych pociech przygotowało na okres wakacyjny i nie tylko dwie ciekawe pozycje, które zajmą nasze dzieci. Ja bardzo lubię tą serię. Mamy kilka poprzednich. Jest też nowości, a mianowicie "100 zadań i zabaw dla każdego"

"Rysowanie krok po kroku" to książeczka, która po pierwsze nauczy nasze dziecko jak rysować różne rzeczy. Autorka zebrała tutaj różne rzeczy: od przedmiotów codziennego użytku, przez rośliny, zwierzęta te małe i duże, po zjawiska pogodowe. Wszystko to ma zrelaksować nasze dziecko. Rysunki są bardzo przyjemne i cudne. Jest też pewna nowość. Są to gotowe rysunki do pokolorowania czy poprawiania po śladzie. Książeczka jest świetna, bardzo mi się spodobała. Jest ciekawa i rozwija naukę rysowania oraz wyobraźnię.

Tak jak pisałam na początku nowością jest książeczka " 100 zadań i zabaw dla każdego" Na samym początku zamiast wstępu mamy pierwsze zadanie. Są ramki w których mamy narysować członków naszej rodziny :-) Wszystkie zadania zostały przygotowane tutaj tematycznie: zwierzęta dzielą się na te bardziej szczegółowe np. na gady, motyle itd. znajdziemy też tutaj rośliny, cyfry, ciekawe miejsca, dinozaury, różne pojazdy. Są tu rzeczy do pokolorowania, rysowania, musimy znaleźć różnice, coś policzyć, przejść labirynt czy nawet rozwiązać proste sudoku. Są zadania dla tych młodszych i starszych. To co znajdziemy w środku zajmie nasze pociechy na długo. Całość jest bardzo ciekawa i z pomysłem. Mam nadzieję, że takich zadań i zabaw będzie w przyszłości więcej :-)
Tytuł: "Rysowanie krok po kroku", "100 zadań i zabaw dla każdego"
Autor: praca zbiorowa
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Stron: 80
Cena okładkowa: 19,99 zł
Wydawnictwo: Albatros

4 komentarze:

 1. Fajne propozycje dla dzieci, napewo mile spędzą czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Relaksujące bazgroły są idealne niezależnie od wieku :)
  Mam w domu kilka kolorowanek antystresowych. Czasem faktycznie pomagają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój syn jak był mniejszy bardzo lubił takie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger