"Zmysłowy Anioł Stróż" Kristen Ashley"Zmysłowy Anioł Stróż" to drugi tom z serii Rock Chick. Pierwszy "Córka gliniarza" bardzo mi się podobała. Od razu piszę, że historie przedstawione w książkach są inne i mają innych bohaterów, więc można czytać je niezależnie. 

Jet McAlister to młoda dziewczyna, która niestety w życiu nie ma lekko. Ma chorą mamę, którą wymaga opieki, ojciec przypomina sobie o córce tylko wtedy kiedy potrzebuje pieniędzy. Pracuje na dwa etaty, żeby zarobić na życie i rehabilitację mamy. 
Eddie Chavez to przystojny policjant, który Jet od razu wpadł w oko. Dziewczyna ma wiele kompleksów i stwierdza, że taki facet na pewno nie byłby nią zainteresowany. Do miasta wraca jej ojciec, który zadarł z nieodpowiednimi ludźmi, który jak się okazuje jest im winien bardzo dużo pieniędzy. Dziewczyna wpada w kłopoty z których może wyciągnąć ją tylko Eddie i jego koledzy. Eddie będzie miał też okazję udowodnić jej, że nie jest mu tak do końca obojętna, ale czy uparta Jet przyjmie jego pomoc? 

Książkę czytało się ekspresowo. Historia fajna, główni bohaterowie zabawni, tylko Jet mnie czasem wkurzała swoim niezdecydowaniem. Tu niby zadziorna i pyskata, a z drugiej strony zakompleksiona. Podczas lektury na pewno nie będziecie się nudzić, bo raz cały czas coś się dzieje, dwa jest zabawnie i ciekawie. Książka to idealna odskocznia od codzienności. Jest lekko napisana. Mamy tu połączenie romansu z powieścią sensacyjną. Dla mnie było fajnie. Polecam :-)Tytuł: "Zmysłowy Anioł Stróż"
Autor: Kristen Ashley
Okładka: miękka ze skrzydełkami 
Stron: 512
Cena okładkowa: 44,90 zł.
Wydawnictwo: Akurat

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger