"Ciało i umysł na detoksie" Habib Sadeghi"Ciało i umysł na detoksie" to książka o zdrowiu i duchowości. Dr Habib Sadeghi twierdzi, że jak oczyścimy nasz umysł, to i nasze ciało wyzdrowieje. W swojej książce przedstawia 12 kroków, które pozwolą nam odzyskać swobodę myślenia i rozpoznać nam problemy, które nas blokują. Autor twierdzi, że poznamy też przyczyny przez które pojawiła się u nas choroba, dowiemy się, który narząd objęła. Pokaże nam jak możemy wspomóc nasz organizm w jej pokonaniu. 

Z książki dowiemy się również jak pracować nad energią i emocjami, jak zmienić swoje schematy myślowe i emocjonalne, by czuć się młodziej i wyglądać młodziej, jak możemy wyzbyć się strachu i wątpliwości, nauczymy się dostrzegać i rozwiązywać problemy zdrowotne. Znajdziemy tutaj też wiele ćwiczeń, które pomogą nam w wyzbyciu się złych emocji, wyciszą i uspokoją. Jest też dieta odpracowana przez dr Habiba, której głównymi zadaniami są: zmniejszyć zastoje w wątrobie, woreczku żółciowym, płucach, nerkach i trzustce. Dlaczego właśnie w tych narządach? Bo są one najbardziej narażone na konsekwencje uczyć takich jak złość czy żal. Przepisów jest osiemnaście, jest to dieta oczyszczająca, a posiłki smaczne i zdrowe :-)

Dr Habib Sadeghi to jest współzałożycielem centrum medycyny integracyjnej Be Hive w Los Angeles oraz wykładowcą medycyny rodzinnej w Western University of Health Sciences. Posiada szeroką wiedzę na temat metod leczenia stosowanych w medycynie integracyjnej, osteopatycznej , antropozoficznej, środowiskowej, psychosomatycznej i rodzinnej. Jest też doradcą Gwyneth Paltrow, Demi Moore czy Tima Robbinsa :-) 


Tytuł: "Ciało i umysł na detoksie"
Autor: Habib Sadeghi
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Stron: 384
Cena okładkowa: 44,90 zł
Wydawnictwo: Laurum

6 komentarzy:

 1. Ta książka jest naprawdę świetna :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa książka, lubię od czasu do czasu po takie sięgać.

  OdpowiedzUsuń
 3. It's a good book for me, honestly I need to purify some of my mind

  Thank you for the info

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem ciekawa propozycja dla wielbicieli poradników!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że można z niej wynieść wartościowe treści :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger